Eski İpek Yolu Kurucusu Tarafından ABD Hükümetine Kaybedilen 3,000,000,000 Dolarlık Bitcoin (BTC)

 Eski İpek Yolu Kurucusu Tarafından ABD Hükümetine Kaybedilen 3,000,000,000 Dolarlık Bitcoin (BTC)

Silk Road kurucusu Ross Ulbricht, ABD hükümetine milyarlarca dolar değerinde Bitcoin (BTC) ve diğer kripto varlıklarını kaybediyor.

yeni bir göre mahkeme dosyasıUlbricht, bir anlaşmanın parçası olarak toplam 3 milyar dolar değerinde 69.000 BTC ve açıklanmayan miktarlarda Bitcoin Gold (BTG), Bitcoin SV (BSV) ve Bitcoin Cash (BCH) üzerindeki her türlü hak talebinden vazgeçecek.

Devasa kripto zulası başlangıçta ele geçirilmiş ABD Adalet Bakanlığı (DOJ) tarafından Kasım 2020’de, yalnızca “Bireysel X” olarak bilinen ve birkaç yıl önce İpek Yolu’ndan çaldığı bildirilen bir kuruluştan.

Ulbricht, BTC’yi talep etmek yerine, Bitcoin sonunda açık artırmaya çıkarıldığında DOJ’nin iade borcunu temizlemesi karşılığında onu kaybedecek.

Mahkeme belgesinde de belirtildiği gibi,

“Ulbricht, konu mülkün müsadere tabi olduğunu kabul eder…

Ulbricht herhangi bir iddiayı geri çeker ve kendisine başka bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu mülkün (idari veya adli, hukuki veya cezai) Amerika Birleşik Devletleri’ne müsadere edilmesini şart koşar…

Taraflar, bu anlaşma uyarınca kaybedilen konu mülkün satışından elde edilen net gelirin, para hükmünün ödenmemiş herhangi bir bakiyesine alacak olarak kaydedileceğini kabul eder.”

Eskiden “Korkunç Korsan Roberts” olarak bilinen Ulbricht, şu anda karaborsa e-ticaret sitesi Silk Road’u kurmaktan şartlı tahliye olasılığı olmaksızın iki müebbet artı 40 yıl hapis cezasına çarptırılıyor.

Ulbricht’in annesi söylenmiş Ailenin gelişmelerden memnun olduğunu ve bunun oğlunun nihai özgürlüğüne doğru bir adım olmasını umduğunu söyledi.

“Ross’a yanlışlıkla verilen mali cezanın geri alınmasından çok memnunuz, tıpkı yargılamadan sonra ona karşı diğer sahte suçlamaların federal mahkemede düşürülmesi gibi…

Bu, Ross aleyhindeki davanın her zaman yanlış temsil edildiğini ve zayıf olduğunu ve Ross’un haksız cezasının düzeltileceği ve topluma katkıda bulunabileceği özgür dünyaya geri döneceği günü sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/yücelyilmaz/Sensvector
Yorum Yap