Eski WWE Güreşçisi Kane, Şimdi Knox İlçe Belediye Başkanı, Bitcoin ve Litecoin’e Bakıyor

 Eski WWE Güreşçisi Kane, Şimdi Knox İlçe Belediye Başkanı, Bitcoin ve Litecoin’e Bakıyor

Knox County, Tennessee belediye başkanı olarak, eski güreşçi Glen Jacob, sahne adı Kane, belediyesine yardım etmek için Bitcoin ve Litecoin’i araştırıyor.

2020’nin 4. çeyreğinden bu yana, Tesla da dahil olmak üzere birçok yüksek profilli ana akım kamu şirketi kripto para birimine yatırım yaptı. Ancak aynı şeyi yapan belediyeler zeminde zayıf. Jacob’ın ilgisi bunda bir değişikliğe işaret ediyor mu?

Bitcoin İlçe Kitaplarını Dengelemenin Cevabı mı?

Politikacılara dönüşen sanatçılar seyrek bir ilişki değil. Bunu yapan önde gelen isimler arasında Ronald Reagan, Arnold Schwarzenegger ve Jerry Springer yer alıyor.

WWE’den emekli olduktan sonra Jacob, Cumhuriyetçi olarak Knox County belediye başkanlığına aday olma niyetini açıkladı. Onun peşinde % 66 -% 34 Demokrat rakip Linda Haney’i kazandı, Ağustos 2018’de göreve başladı.

Jacob, daha fazla kişisel sorumluluk ve daha az hükümet müdahalesini savunuyor. Bunun bir örneği, maske talimatı, insanların kendileri karar vermekte özgür olması gerektiğini söyledi. Aynı zamanda, korkunç hükümetin vekaletin temsil ettiği yetkiyi aşması çağrısında bulundu.

“Herkese uyan tek tip yetkilerin, hükümetin aşırılığına korkunç bir örnek teşkil ettiğinden, uygulanmasının zor olmasından, uygulandığında yetkililer ve halk arasında çatışmalara neden olabileceğinden ve yazıldığı gibi, bu emir uygulama sorumluluklarını yüklediğinden endişeleniyorum. özel işletmelerde. “

Geçenlerde Bitcoin ve Litecoin hakkında tartıştığı bir toplantı hakkında tweet attı. Katılımcılar Litecoin Vakfı Proje Direktörü David Schwartz’dı.

Bu aşamada, Knox County’nin kripto para birimini nasıl kullanacağı veya kullanıp kullanmayacağı bilinmiyor. Sadece Jacob gelecek için heyecanlı. Ayrıca tweet’inde kripto madenciliğine atıfta bulundu.

Tennesse listeyi yaptı ilk beş eyalet ucuz elektriği nedeniyle Bitcoin madenciliği için. Maden firması Bitmain orada da bir varlığı var.

Miami Kripto Merkezi Olmayı Planlıyor

Knox County için hala erken günler olsa da, Belediye Başkanı Francis Suarez liderliğinde Miami, dünyanın kripto başkenti olma planlarını çoktan ortaya koydu. Bunu başarmak, teknoloji firmalarının, özellikle de blok zinciri şirketlerinin orada kurulmasını gerektirecektir.

Suarez Wyoming’in bunu teşvik etmek için kripto dostu yaklaşımını modellemek için yerel düzenleyici çerçeveyi değiştirme sürecinde olduğunu söyledi.

Yerel yetkililer ayrıca şehir işçilerine Bitcoin ile ödeme seçeneği ve yerel ücretler ve vergilerin kripto para birimiyle ödenmesi seçeneğini vermeyi düşünüyor. Şehrin bir hazine stratejisi olarak Bitcoin satın almasından da bahsediliyor.

Bunu yapma motivasyonu üzerine, Suarez dedim:

Bence, Bitcoin her şeyden çok bir fırsat sunuyor. Kripto para birimi alanı bir bütün olarak hızla büyüyen bir endüstridir ve bugün itibariyle gerçekten bir “evi” yoktur. Miami’yi “başkentin başkenti” yapmak istiyorum ve buna Bitcoin dahil. “

Birkaç belediye Bitcoin trenine atlarken, Jacob’ın ilgisi yerel düzeyde artan ilginin sinyalini verebilir.

Bitcoin günlük grafik

 

Yorum Yap