Ethereum 200 Doların Altına Düşüyor, Neler olacak?

Ethereum fiyatı, geçen haftaki tüm kazançların ortadan kalktığı hafta sonu slaytlarının ardından bu sabah düşmeye devam etti. İki numaralı kripto para birimi, yazarken yaklaşık 205 dolara ulaşmadan önce kısa bir süre 200 doların altına düştü.

En Son Kayıplar Yıldan Bugüne Gelişme

Ethereum ve ETH tokeninin bir miktar yıldız yılı geçirdiği söylenebilir. Yıla düşük bir 130 $ ‘dan başladıktan sonra, Ether, Şubat ayı ortasına kadar 280 $’ ın üzerine çıkmak için iki kattan fazla değer kazandı. Bu süreçte, 2020’nin başlarında kayda değer kazanımlar elde eden bitcoin’den daha iyi performans gösterdi.

Hafta sonu piyasaya göre daha iyi performans göstermesine rağmen, pazar günü çöktüğü için kripto alanının büyük çoğunluğu ile birlikte sürüklendi.
Şimdi en büyük soru, boğaların pazar kontrolünü tekrar kazanıp kazanmadığı ya da petrol fiyatı çökmesinden kaynaklanan şok dalgalarının ve müteakip borsa kayıplarının kripto para birimini etkilemeye devam edip etmeyeceği.

Yazar : Nilhan Tunç

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Kripto Haberleri için Abone Ol

Bitcoin haberleri, Altcoin, Blockchain ve son dakika güncel haberler'e abone olun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Son Eklenen Haberler

Okex’den 15 Usdt Kazandıran Kampanya Okex Kayıt Ol...

0
24 Ağustos günü duyurduğumuz OKEx kampanyamızda ilk aşama geride kaldı arkadaşlar. İlk 10 gün boyunca tüm şartları eksiksiz yerine getiren kişilerin ödülleri de sırasıyla...

OKEX Kullanım Rehberi