Ethereum Balinaları Chainlink, Shiba Inu ve Birkaç Altcoin Çıkışlara Dayanırken FTX Tarafından Desteklenen Kripto Projesine Atıldı

 Ethereum Balinaları Chainlink, Shiba Inu ve Birkaç Altcoin Çıkışlara Dayanırken FTX Tarafından Desteklenen Kripto Projesine Atıldı

WhaleStats’a göre, dünyanın en zengin Ethereum (ETH) balinaları, merkezi olmayan bir finans kripto projesine atılıyor.

Balina izleme platformu, son yedi gün içinde, ilk 100 ETH cüzdanının, Solana (SOL) tabanlı merkezi olmayan borsanın hizmet belirteci olan ortalama 1,9 milyon dolar değerinde Serum (SRM) satın aldığını belirtiyor.

Karşılaştırıldığında, geçen hafta ilk 100 ETH adresi arasındaki ortalama SRM satışları sadece 237.875 dolardı.

SRM, yazı yazılırken 2,45 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 133. sıradaki kripto varlığı geçen hafta %9’dan fazla düştü.

serum destekli kripto borsası FTX tarafından ve FTX CEO’su Sam Bankman-Fried projeye danışmanlık yapıyor. En iyi 100 ETH cüzdanı arasında FTX Token (FTT), geçtiğimiz hafta ortalama 2,25 milyon dolarlık satın alma tutarıyla satın alındı ​​ve ortalama 1.4 milyon dolarlık bir satın alma tutarıyla satıldı.

Balina İstatistikleri Ayrıca, ilk 100 ETH adresinin aynı zaman diliminde ortalama 679.410 dolar değerinde popüler memecoin Shiba Inu (SHIB) sattığını da belirtiyor. Bu, SHIB’nin ortalama satın alma tutarı olan 582.686 $’ı aşıyor.

Merkezi olmayan oracle platformu Chainlink için yerel token olan LINK de çıkışlara tanık oldu. En iyi 100 ETH cüzdanı, geçen hafta satın alınan ilk on altcoini oluşturmaya yetecek kadar LINK satın almadan ortalama 305.923 dolar değerinde LINK sattı.

Ethereum ayrıca geçen hafta en iyi 100 ETH cüzdanının 7 milyon doların biraz üzerinde akıllı sözleşme platformunu satın alırken 8,5 milyon dolarlık kripto varlığını satmasıyla çıkışlar yaşadı.

Kaynak: WhaleStats Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/swatchandsoda/Sensvector/David Sandron/WindAwakeSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap