Ethereum Balinaları Dogecoin Rival Shiba Inu: Zincir Üzerindeki Verileri Boşaltırken Bitcoin ve İki Altcoin Projesi Biriktiriyor

 Ethereum Balinaları Dogecoin Rival Shiba Inu: Zincir Üzerindeki Verileri Boşaltırken Bitcoin ve İki Altcoin Projesi Biriktiriyor

Dünyanın en büyük Ethereum (ETH) balinaları, köpek temalı meme jetonu Shiba Inu’yu (SHIB) boşaltırken önde gelen dijital varlık Bitcoin’i (BTC) ve yeni bir güvenlik tabanlı altcoini yakalıyor.

Balina izleme web sitesi WhaleStats’ın zincir üstü verilerine göre, son 30 gün içinde, derin cepli Ethereum yatırımcıları Bitcoin sabitlenmiş Ethereum varlığı Wrapped Bitcoin (WBTC), güvenlik protokolü Stronger (STRNGR) ve Bored Ape Yacht Club’ı biriktiriyor. ApeCoin (APE).

Kaynak: WhaleStats

ETH balinaları ayrıca Dogecoin rakibi SHIB, oyun metaverse belirteci The Sandbox (SAND) ve kripto değişim platformu FTX’in yerel varlığı olan FTX Token (FTT) gibi dijital varlıkları da kesiyor.

Veriler, yüksek net değerli Ethereum tüccarlarının yaklaşık 5 milyon dolar değerinde ortalama 108 WBTC, 1,6 milyon dolar değerinde 109 STRNGR jetonu ve yaklaşık 1,2 milyon dolar değerinde 93.000 ApeCoin satın aldığını ortaya koyuyor. Bununla birlikte, balinaların 1.3 milyon dolarlık bir WBTC çıkışı vardı ve bu da WBTC’nin net girişini yaklaşık 3.7 milyon dolara getirdi.

Merkezi olmayan değişim platformu Serum (SRM) da yaklaşık 120.000 dolarlık mütevazı bir net çıkışa sahipti.

Ayrıca, varlıklı yatırımcılar yaklaşık 4,5 milyon dolarlık FTT, SAND’de 1 milyon doların biraz üzerinde ve SHIB’de 1.4 milyon dolarlık net çıkışlar kaydettiler.

Yakın tarihli bir WhaleStats’a göre cıvıldamak, balinalar o zamandan beri SHIB’deki rotayı tersine çevirdiler ve onu binlerce dolar ayarına kadar yutuyorlar. Son 24 saat içinde, yazı yazılırken yaklaşık 37.000 dolar değerinde 1.5 milyar dolarlık şaşırtıcı bir SHIB biriktirdiler.

Balinaların yakaladığı diğer dijital varlıklar arasında sanal gerçeklik tabanlı metaverse platformu Decentraland (MANA) ve sentetik varlık küratörü Synthetix (SNX) yer alıyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Natalia Siiatovskaia/Rolling Stones
Yorum Yap