Ethereum Balinaları, Hafta Sonu Geldiğinde Gemiyi Terk Ediyor Kripto Felaketinden Kaçınmak İçin Görünür Hareket

 Ethereum Balinaları, Hafta Sonu Geldiğinde Gemiyi Terk Ediyor Kripto Felaketinden Kaçınmak İçin Görünür Hareket

Yeni zincir üstü veriler, dünyanın en büyük Ethereum (ETH) sahiplerinin hafta sonu geldiğinde değişken kripto pazarlarına maruz kalmalarını önemli ölçüde azalttığını gösteriyor.

WhaleStats’a göre, ilk 100 Ethereum cüzdanı, son 24 saat içinde büyük ETH çıkışlarına tanık oluyor.

Yayınlanma sırasında, bunlar cüzdanlar balinalar, önümüzdeki günlerde potansiyel bir aşağı yönlü hareketten kaçınmak için belirgin bir çabayla dolar sabit paralara yığılırken, son gün ETH’de toplu olarak 783.734 dolar sattılar.

Aynı balinalar, ETH’ye maruz kalma durumlarını hafifletirken, 1.963.431$ USDC stabilcoin, 283.588$ sabit para Binance USD (BUSD) ve 122.135$ Tether (USDT) satın aldı.

Hareket, son haftalarda görülen bir paterni takip ediyor, bazı tüccarlar görünüşe göre düşük hacimden ve hafta sonunda düşüş potansiyelinden korkuyor.

Bu arada, küçük bir avuç Ethereum tabanlı altcoin, son 24 saat içinde girişlere tanık oluyor.

Bu kripto varlıklardan biri, o zaman diliminde toplam 110.145 dolarlık giriş gören ApeCoin’dir (APE).

Olumlu girişler kaydeden bir diğer altcoin ise, son gün içinde 34.280 $ giriş kaydeden Yearn.Finance (YFI).

Kripto analitik firması Santiment, verilerinin hem Ethereum hem de Bitcoin sahiplerinin son günlerde kar elde ettiğini gösterdiğini söylüyor.

“Bitcoin’in kâr/zarar olarak alınan işlemlerin oranı, son birkaç gündeki hafif toparlanmanın ardından artıyor. Bu arada, Ethereum son yedi günde ciddi bir teslimiyet yaşadı ve bu da BTC üzerindeki hafif fiyat hakimiyetini açıklıyor.”

Kaynak: santim
Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/GrandeDucSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap