Ethereum Balinaları Sadece 10 Gün İçinde ETH’de 407.415.040 Dolar Biriktirdi: Analitik Firma Santimenti

 Ethereum Balinaları Sadece 10 Gün İçinde ETH’de 407.415.040 Dolar Biriktirdi: Analitik Firma Santimenti

Kripto içgörü firması Santiment, derin cepli Ethereum yatırımcılarının dört aylık hareketsizlikten sonra agresif bir şekilde ETH biriktirmeye başladığını söylüyor.

piyasa istihbarat firması diyor 1.000 ila 10.000 Ethereum tutan balinaların aniden toplam 142.000 ETH eklediğini ve bu yazının yazıldığı sırada yaklaşık 407.415.040 dolar değerinde olduğunu söyledi.

Birikim artışı, geçen yılın sonuna kadar uzanan yaklaşık dört aylık bir durgunluk döneminden sonra geliyor.

“Ethereum’un kilit paydaşları, son 10 gün içinde çantalarına 142.000 ETH ekleyerek bir miktar birikim gösteriyor.

Aralık ortasına kadar giden uzun bir düşüşün ardından, bu, dört aydan uzun süredir gördüğümüz en sürdürülebilir birikim seviyesi.”

Kaynak: Santiment/Twitter

Santiment, Binance Coin (BNB) balinalarının da hızlandı Firmaya göre, yakın zamanda satın alma faaliyetleri, yaklaşan bir fiyat tersine çevrilmesinin işareti olabilir.

“Binance Coin, Mart ayının başından bu yana en büyük balina işlemleri grubunu gördü. Şu anda olduğu gibi 100.000$’dan fazla işlem arttığında, genellikle fiyat yönü değişikliklerini önceden haber verir. En büyük artış yerel bir tepede meydana geldiğinden dikkatli olun.”

Ayrıca, analitik firması uyarı Yatırımcılar, hafta sonu kripto piyasalarında sergilenen yoğun oynaklığın Federal Rezerv’in bir sonraki faiz artırımı kararı yaklaşırken devam etmesi gerektiğini düşünüyor.

“Kripto piyasaları, özellikle altcoin fiyatları olmak üzere bu hafta sonu önemli ölçüde geri çekildi. Büyük fiyat oynaklığı bekliyorsanız, Fed’in Mayıs ayı faiz artırımı kararına yaklaşırken bunun Pazartesi ve Salı gününe kadar devam etmesini bekleyin.”

Kaynak: Santiment/Twitter
Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/MoVilleSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap