Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Ethereum Gerçekten Para mı?

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Ethereum Gerçekten Para mı?
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı ve ortağı Anthony Pompliano, ETH‘nin son blog yazısında para olduğunu düşünüyor. Meme, Ethereum‘un temeli olan DeFi hareketinin ardından popüler hale geldi. ETH‘nin bu yeni ademi merkeziyetçi finansal ortamda temel hesap birimi olabileceği ilkesini öneriyor.

“Pomp”, bu teoriyi yeniliği teşvik etmek için denemeleri alkışladığı uyarısı ile reddetmeye çalışıyor ve tüm ekipler inşa etmeye devam etmeleri için teşvik edilmelidir.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Ethereum‘un para biriminden farklı olmadığıdır çünkü sabit bir arz, enflasyonist arz programı ve küçük bir grup birey tarafından karar verilen para politikası kararları yoktur.

Ether‘in para politikası, “ağı güvence altına almak için asgari düzenleme” adı verilen bir şeyden kaynaklanmaktadır. Bu, Para Politikası belgelerinde ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.

Mevcut para politikası aynı şeye izin vermektedir; Sorumlu olanlar sisteme giren yeni paranın ihraç oranını değiştirebilir. Bu düzenleme oranı manipülasyon potansiyeline sahip olmayan iki varlığın da bitcoin ve altın olduğunu ekledi.

Yazar: Nilhan TUNC

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap