Ethereum Tabanlı Altcoin, Artan Evlat Edinme Ortasında Sadece Bir Haftada %86 Arttı

 Ethereum Tabanlı Altcoin, Artan Evlat Edinme Ortasında Sadece Bir Haftada %86 Arttı

Ethereum tabanlı bir altcoin, daha geniş kripto piyasası gerilemesine karşı son yedi gün içinde büyük mitingler düzenliyor.

ETH etki alanı pazarı Ethereum Name Service’in yönetim belirteci olan ENS, yedi günün en düşük seviyesi olan 14.24’ten yedi günün en yüksek seviyesi 26.50’ye yükseldi ve sadece bir haftada %86’lık bir patlamaya işaret etti.

Ethereum Ad Hizmeti, kullanıcıların ikincil piyasada alınıp satılabilen, değiştirilemez tokenler (NFT) biçiminde özelleştirilmiş Ethereum adresleri ve Web 3.0 alanları oluşturmasına olanak tanır. Ayrıca kripto tüccarlarının cüzdan adreslerini uzun sayı ve harf dizilerinden hatırlaması kolay isimlere kadar basitleştirmelerini sağlar.

Projenin özelliklerine göre İnternet sitesi,

“Ethereum Ad Hizmeti (ENS), Ethereum blok zincirine dayanan dağıtılmış, açık ve genişletilebilir bir adlandırma sistemidir.

ENS’nin görevi, ‘alice.eth’ gibi insan tarafından okunabilen adları Ethereum adresleri, diğer kripto para birimi adresleri, içerik karmaları ve meta veriler gibi makine tarafından okunabilen tanımlayıcılarla eşlemektir.”

NFT pazar yeri OpenSea raporlar ENS satışlarının son yedi gün içinde yüzde 5,341,61 gibi büyük bir hızla artması, yatırımcıların gelecekte daha yüksek teklifler alma potansiyeline sahip ETH alan adlarını satın almak için yarıştıklarını gösteriyor.

ENS ayrıca, .eth kayıtlarına olan ilginin geçen ay hızla arttığını ve yeni kayıtlar, ücretler ve protokol gelirlerini artırdığını ortaya koyuyor.

“Nisan 2022 ENS istatistikleri:

– 163.000 yeni .eth kaydı (toplam ~990.000 ad)
– Ücretlerde 2.660 ETH (önceki en iyi ay olan 21 Kasım’dan 900 ETH’ye kadar)
– ~7,8 milyon dolarlık protokol geliri (hepsi DAO’ya gidiyor)
– En az 1 ENS adına sahip 38.000 yeni ETH hesabı (toplam 387.000).”

Kaynak: ENS/Twitter
Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Alberto Andrei Rosu/SensvectorSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap