Ethereum Tabanlı Altcoin, Coinbase ve Binance Sürpriz Desteği Ortaya Çıkardı

 Ethereum Tabanlı Altcoin, Coinbase ve Binance Sürpriz Desteği Ortaya Çıkardı

En iyi kripto borsaları Binance ve Coinbase, Web3 alanını geliştirmeye odaklanan yepyeni bir altcoin listeliyor.

Yeni altcoin Project Galaxy (GAL), Perşembe günü yayına giren yerel bir token ile kendisini dünyanın en büyük Web3 kimlik bilgisi veri ağı olarak faturalandırıyor ve yazı yazılırken 18.07$’dan işlem görüyor.

Proje Galaksisi son 24 saatte %22’den fazla arttı.

madeni para tabanı ek destek “deneysel etiket” ile Project Galaxy için.

“Yeni varlık: Coinbase, Experimental etiketiyle Project Galaxy (GAL) için destek ekleyecek.”

Coinbase bir ekler deneysel etiket tüccarları potansiyel oynaklıkları konusunda uyarmak için daha düşük işlem hacmine sahip yeni projelere.

Benzer şekilde, Binance listelenmiş GAL, hızlı fiyat dalgalanmalarına daha yatkın olabilecek varlıklar için özel bir ticaret alanı olan “İnovasyon Alanında”.

“Binance, bir Web3 kimlik bilgisi veri ağı olan Binance Launchpool – Project Galaxy (GAL) üzerindeki 30. projesini duyurmaktan heyecan duyuyor.”

Project Galaxy ayrıca borsanın staking protokolü Binance Launchpool’daki 30. proje oldu.

Ek olarak, Seyşeller merkezli kripto borsası KuCoin de listelenmiş popüler olduğu gibi proje kripto borsası Bahamalar merkezli FTX.

Project Galaxy, ağın verilerine göre “markaların Web3’te daha iyi topluluklar ve ürünler oluşturmasını sağlayan işbirliğine dayalı bir kimlik altyapısı” sağlamayı amaçlıyor. İnternet sitesi.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

&nbsp Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/sdecoret/SensvectorSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap