Ethereum Tabanlı Ödemeler Altcoin, Bitcoin 41.000 Doların Üzerine Çıktığından Birkaç Gün İçinde %126 Patladı

 Ethereum Tabanlı Ödemeler Altcoin, Bitcoin 41.000 Doların Üzerine Çıktığından Birkaç Gün İçinde %126 Patladı

Kripto ödemelerini ana akıma getirmek için tasarlanmış Ethereum tabanlı bir altcoin projesi, yeni bir dönüm noktası duyurduktan sonra hızla yükseliyor.

Metal Pay cüzdan uygulaması, insanların kripto para birimleri satın almasına, satmasına ve takas etmesine ve ayrıca tanıdıklarına sermaye göndermesine olanak tanır.

Projenin merkezi kripto varlığı Metal (MTL), 11 Nisan’dan bu yana fiyatı iki katından fazla artırarak bugün erken saatlerde 1,52 dolardan %126 artışla 3,44 dolara yükseldi.

Yakın zamanda 2017 yılında kurulan San Francisco merkezli proje ilan edildi Avrupa Birliği’ndeki kullanıcılara hizmet sunmak için Londra merkezli Railsbank ile ortaklık kurduğunu söyledi. Metal şu ​​anda çoğu ABD eyaletinde mevcuttur.

Finans Direktörü Irina Berkon tweetlendi Avrupa’da yeni başlatılan özelliği kullanarak ilk başarılı işlemlerini belgeleyen bir ekran görüntüsü.

Düzeltmeden sonra, MTL gün içinde %5.4 arttı ve 3.17$ olarak fiyatlandı.

Metal ile birlikte ödeme odaklı başka bir proje yükseliyor.

Son zamanlarda kripto likidite platformu ZoidPay (ZPAY) dedim stake edenlerin ZPAY’de maksimum %25’e kadar APR kazanabileceği Maiar merkezi olmayan borsasında (DEX) canlı bahis oynanıyor.

ZPAY, geçen hafta boyunca düşüş yaşadı ve 0,34 dolardan düşük bir seviyeden 0,81 doların zirvesine istikrarlı bir şekilde yükseldi ve %138’lik bir kazanç sağladı. ZPAY hafifçe düzeldi ancak gün için hala %16.9 arttı ve 0.76$’dan işlem görüyor.

Maiar, yerel kripto varlığı EGLD’nin projenin kurumsal düzeyde ölçeklenebilirliğine ve merkezi olmayan uygulama (DApp) çözümlerine güç veren Elrond Network tarafından oluşturuldu.

Kıbrıs merkezli ZoidPay, 2018’de Web 3.0 ortamı için finansal hizmetler sağlamaya vurgu yaparak başladı.

ZoidPay kullanıcıları “kripto ile her yerden her şeyi satın alabilir” ve geliştiriciler, uygulama programlama arabirimlerini (API’ler) ve yazılım geliştirme kitlerini (SDK’ler) kullanarak birlikte çalışabilirlik ve zincirler arası likidite sunan bir dizi araca erişebilir.

İki ödeme altcoini, daha geniş kripto pazarları için dalgalı denizlerin ortasında yükseliyor.

Bitcoin (BTC), Pazar günü yaklaşık 38.800 dolara düştükten sonra bir kez daha 41.000 doların üzerine çıktı. Bu arada, Ethereum (ETH) hafta sonu yaklaşık 2.900 dolara düştükten sonra şimdi 3.100 doların üzerinde.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Rakesh khisa/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap