Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Ethermine Madencilik Havuzu Kazancını Katladı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Ethermine Madencilik Havuzu Kazancını Katladı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

11 Haziran’da, bir Bitfly birimi olan madenci, sadece 350 eter ( ETH ) veya 86.000 dolar içeren bir işlemde rekor ücret aldı . Aynı kişi tarafından birkaç gün içinde az miktarda ETH aktarılması için ödenen ikinci ücret oldu . Birkaç gün boyunca ödemeyi dondurduktan sonra, Ethermine sabrını tüketti. Madencilik havuzu şimdi işlemin ödülü olarak kanatlarındaki farklı madenciler arasında 2.6 milyon dolar paylaşacak.

Birçok rol sahibi, işlemin sahipliğini talep etmek için öne çıktı, ancak hiçbiri faturaya uymadı. Şirket, “gönderen hesabın geçerli imzasını üretemedi” dedi. Bitfly‘e göre, para madencinin hashratına göre dağıtılacak “10241999 bloğunda çektiğimiz anlık görüntü Ethermine havuzumuz tarafından çıkarıldı.” Madenciler sadece bu 2.6 milyon dolarlık işlemden beş güne kadar ücret almayı bekleyebilirler.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Twitter’da, bazı insanlar dört günün beklemek için çok kısa bir süre olduğunu ve belki de bir ay daha uzun bir zaman aralığını sahibine bir iddiada bulunmak için yeterli zaman vermesini teşvik etti. Ancak ethereum madencisi, gelecekte bu tür iyilikleri asla tekrar etmeyeceğini beyan etti.

Bitfly yaptığı açıklama da: Biz bir maden havuzuyuz ve ETH ağının hakemiyiz . Gelecekte bu tür tartışmalardan kaçınmak için, derhal büyüklüğünden bağımsız olarak herhangi bir blok ödülü dağıtacağız.

Madencilik havuzu, işlem sırasında konuyu araştırdığını ve “sonunda bir çözüm” vaat ettiğini belirtti. Bir “çözüm” bulunup bulunmadığı veya Ethermine gibi Sparkpool’un da ücretleri harcayacağı henüz belli değil.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap