Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Fiyatlar 1000 $ Ulaştığında Bitcoin Ne Olacak?

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Fiyatlar 1000 $ Ulaştığında Bitcoin Ne Olacak?
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Modellerine göre, “sağduyu” tahmini, Bitcoin fiyatının 135 bin dolara gideceğidir, diyor Adaptif Capital ortağı ve zincirleme analiz uzmanı Willy Woo.

En Güçlü Bitcoin Madencisini Test Etme

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Keizer Raporu’nun son bölümünde, Bitcoin maksimalist ve şov sunucusu Max Keizer Willy Woo’yu karşıladı. Woo’nun daha sonra takipçilerine kesin olarak değil “tahmin” olarak almasını hatırlattığı son derece yüksek fiyat tahminlerinin ötesinde, en kötü senaryo hakkında da fikir verdi.

BTC’nin fiyatı 1000 $ ‘a kadar düşseydi, “çalışmaya devam edebilecek en güçlü madenciyi test etmeye başlayacağız” dedi. Ayrıca, bu noktada, ağın o kadar kırılgan olacağını, saldırıya açık olacağını da sözlerine ekledi.

Ancak Woo ve Keizer, Bitcoin’in ‘Kazanacağını’ belirttiler.

Bu düşünülemez derecede kasvetli senaryo bir yana, geçirgen Keizer ve uzman analist Woo, Bitcoin’in “kazanacağına” inanıyor.

Ayrıca zincirleme analizin madencilerin satıp satmadığı, sermayenin piyasa hareketleri ve fiyatın gidişat yolu hakkında bir fikir edinmesini sağlayan diğer göstergeler hakkında bir fikir verdiğini söylüyor. Keizer birçok doğru çağrı yaptığını belirtiyor.

Aslında, Woo’nun yükseliş tweetleri düzeltmenin bittiğine inandığını ve bir boğa piyasasında olduğumuzu gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yazar Nilhan T.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap