Foresight Ventures, Bitcoin 2022 Sponsoru Olarak Web3 Yolculuğunda Erken Aşama İnşaatçılara Rehberlik Etti

 Foresight Ventures, Bitcoin 2022 Sponsoru Olarak Web3 Yolculuğunda Erken Aşama İnşaatçılara Rehberlik Etti

30.000’den fazla kripto meraklısı, endüstrinin amiral gemisi yıllık konferansı için Miami’ye akın etti

Miami’deki Bitcoin 2022, yıllık etkinlik için şehre inen on binlerce kripto meraklısı ve endüstri armatürü ile beklendiği gibi heyecan verici bir başarıydı ve Foresight Ventures bir etkinlik sponsoru olarak her heyecan verici an için oradaydı.

Öngörü Girişimleri yeni ortaklıklar kurmak ve yeni nesil Web3 şirketlerini başarıya doğru yönlendirmede rol oynamak da dahil olmak üzere konferans sırasında ulaşmak için belirlediği bir dizi hedefi vardı. Bu hedeflerin tümü karşılandı ve aşıldı ve firma, bir sonraki büyük Web3 bozucularını bulma konusunda bir dizi en büyük önceliğini geliştirdi.

Foresight Ventures, konferansın en çok beklenen etkinliklerinden biri olan Nolcha Shows: Tron DAO tarafından desteklenen NFT Edition, yaratıcı programlama, ilgi çekici etkinlikler ve büyüleyici eğlence aracılığıyla sunulan olağanüstü ve çeşitli sanat eserlerini içeren türünün tek örneği bir etkinlik olan sponsor oldu.

Nolcha Gösterileri, Beeple, Yiying Lu, Zevi G, Kfir Moyal, Mateus, Jason Skeldon, Lawrence Leyderman ve daha fazlası dahil olmak üzere sanatçıların baş döndürücü NFT sanatı, büyük ölçekli heykelleri, fotoğrafları ve tablolarını içeriyordu. Etkinlikte ayrıca bir dizi lansman ve NFT pazar yerleri de yer aldı. Avlu, BitKeep, Zincir Muhafızlarıve APENFT. Gösteri sırasında Foresight, Illust Space, Zebec Protocol, Yield App, Bitget ve daha pek çok kişiyle bir yatırımcı buluşmasına ev sahipliği yaptı.

Foresight Ventures ayrıca, önümüzdeki çeyrekte endüstrinin en kapsamlı araştırma raporlarından bazılarını sunmaya hazır olan en iyi Bitcoin projelerinden bazılarıyla ortaklıklar kurduğu Grand Ballroom Seatdrop’a da sponsor oldu. Yale Blockchain’in inkübatör lideriyle bağlantılı olan firma, öğrenci geliştirici topluluğunu güçlendirmek için bir grup Yale merkezli girişimle bir hackathon yürütecek.

Son olarak, Foresight Ventures, Cheetah Mining’in yatırımcı karıştırıcısına katılarak Bitcoin, Layer2, NFT ve Metaverse vb. genelinde 100’den fazla kripto yatırımcısına ev sahipliği yapmaya yardımcı oldu.

Sektörün en büyük isimlerinden bazılarının katıldığı devasa yıllık fuara konuşmacılar, buluşmalar ve derin dalışlarla dolu her gün, kutlamayı gecenin geç saatlerine kadar devam ettiren bir dizi parti sonrası partisine yol açıyor. Bir etkinlik fırtınasıydı, ancak Foresight Ventures sektördeki meslektaşlarıyla bazı anlamlı ilerlemeler kaydetti ve yakın gelecekte duyurmak için daha fazla ortaklık ve etkinlik sponsorluğuna sahip olacak.


Yorum Yap