Futures VS Altcoin

Kısa süreli al-sat imkanı, Hem düşüş hem de yükseliş yönlü işlemler. Düşük bakiye ile daha az risk daha fazla kazanç taktikleri. Doğru giriş pozisyonu ve stop ile minimum risk.

Bu seferki yazımızda CryptoHunter olarak bir çoğumuzun tanıdığı, vadeli işlemlerde kendine has teknikleri ve işlem stratejisi ile  sağlıklı işlemler yapan; vadeli işlemlerin yanı sıra altcoinlerde de başarılı bulduğumuz analiz yapan CryptoHunter’ın yayınladığı tweet serisini inceliyoruz.

Sizlerin de faydalanacağını düşündüğümüz eğitim serisinin ilki ve farkındalık yaratmak amacıyla adınız gibi bilmeniz gereken kısa bir videodan da bahsetmek istiyoruz. Yazdığımız konuların görseller ile daha etkili öğrenmeye fırsat vereceğini bildiğimizden uzun uzun yazmak yerine videoyu izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Altocoinler ve Futures işlemler arasında sıkışıp kalan bir çok kullanıcı için doğru işlemlerin ve sağlıklı trade etmenin ilk adımı olan birçok konuya değindiğini göreceksiniz.

Bu tarz video ve çalışmaların faydalı olduğunu düşünüyorsanız siz de yorumlarda fikirlerinizi belirtebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler.

Yorum Yap