Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Kripto Piyasalarının Stagflasyon Endişeleri Ortasında Bir ‘Arka Durağı’ Olduğunu Söyledi – İşte Nedeni

 Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Kripto Piyasalarının Stagflasyon Endişeleri Ortasında Bir ‘Arka Durağı’ Olduğunu Söyledi – İşte Nedeni

Yatırım yönetimi şirketi Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, ABD piyasaları ekonomik endişeler arasında düşmeye devam ederken, kripto endüstrisinin sonunda kanamasını durdurabilecek bir kaleye sahip olduğunu söyledi.

yeni bir röportaj yapmak CNBC ile milyarder, bir stagflasyon dönemi yaşadığımızı ve ABD piyasalarına yumuşak bir iniş olmayacağını söylüyor.

“Yumuşak iniş yapmayacağız. Enflasyon en yüksek seviyeye ulaştığında, enflasyonu durdurmak için ekonomiyi resesyona sokmanız gerekiyor… İşten çıkarmaları görene kadar 11 milyon insanın iş aradığını görene kadar, enflasyonun düştüğünü göremezsiniz.

Ve sancılı bir stagflasyon sürecinden geçeceğiz… Nasdaq satışları bitmedi. Nasdaq ve diğer risk varlıkları satıldığı sürece, kripto muhteşem bir şekilde ticaret yapacak.”

Bununla birlikte CEO, kripto için gümüş astarın, mavi çipli yatırımcıların endüstri için bir dayanak görevi gören dijital varlıkları satın almak için “sıraya girmesi” olduğunu belirtiyor.

“Kripto için parlak not… İnanılmaz kurumsal sermaye, yerine gelmek için sıraya girmeye başlıyor. BlackRock, Blackstone, Kale, Apollo, [are] hepsi büyük kripto çabalarını inşa ediyor.

Ve bu yüzden kriptoda bir yerlerde bir geri dönüş noktası olduğu benim için tamamen sezgisel.”

Novogratz daha sonra, son türbülansa rağmen hala 30.000-50.000 doların önde gelen dijital varlık Bitcoin’in (BTC) trend aralığı olduğuna inandığını belirtiyor.

“Yılın başlarında, BTC’nin 30.000-50.000 dolar olacağını düşünmüştüm, birçok makro rüzgar ve çok sayıda benimseme, bence hala aralık bu. Menzilin alt ucuna doğru ilerliyoruz. Bu sadece kurulum, ne yazık ki çoğu yatırımcı için acı verici bir durum.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

&nbsp Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Mia Stendal/Natalia Siiatovskaia
Yorum Yap