Gizemli Bitcoin Balinası Sadece Bir Haftada 117.000.000$’dan Fazla BTC Birikiyor

 Gizemli Bitcoin Balinası Sadece Bir Haftada 117.000.000$’dan Fazla BTC Birikiyor

Dünyanın en büyük üçüncü Bitcoin balinası, piyasa değerine göre önde gelen kripto para 40.000 dolar civarında gezinirken, geçen hafta büyük BTC alımlarıyla birikim moduna girdi.

BitInfoCharts’a göre balina üçüncü sırada yer alıyor ancak borsa dışı en büyük varlık ve son yedi gün içinde 2.822 BTC biriktirdi.

Balinalara yeni BTC ilavesi cüzdan şu anda 117.144.042 $ değerinde ve cüzdanlarının değerini 5.202.214.689 $ olarak koyuyor.

Yakından takip edilen kripto analisti Benjamin Cowen, balinanın, en iyi varlıkların çoğunun aksine, sadece satın alıp elde tutmaktan ziyade oldukça aktif kaldığına dikkat çekiyor.

Balinanın Bitcoin’in fiyat hareketi içinde bir aralıkta işlem yapıyor gibi göründüğünü, düşüşler satın aldığını ve yerel yüksekleri sattığını söylüyor.

“Buradaki düşük 40.000 $ ve üst 30.000 $ seviyelerinde yığınlarına periyodik olarak eklediklerini görebilirsiniz. Şimdi bunun ilginç olmasının nedeni, masadan biraz kaldırmaları çok uzun zaman önce olmamasıydı…

Bazı insanların piyasayı sallamaktan hoşlandığını anlamamız gerekiyor. Bazı insanlar aralıkları takas eder ve aralığın üstüne çıktığında satarlar ve aralığın altına düştüğünde satın alırlar…

Biraz daha geriye gidersek – biraz daha tarih vermek gerekirse – Kasım ayına geri dönersiniz ve aslında 1.500 Bitcoin’i 67.000 dolardan masadan aldıklarını görebilirsiniz.”

Balinanın nispeten aktif ticaret stratejisinin aksine, Cowen, en zengin Bitcoin cüzdanlarının çoğunun, genellikle büyük düzeltmelerden sonra, yalnızca ara sıra satın alma eğiliminde olduğunu belirtiyor. En uzun vadeli strateji balinalarının yeniden canlanmasının sonunda Bitcoin için büyük bir satın alma sinyali olabileceğini söylüyor.

“Bu cüzdanları izlemeye devam etmemin nedeni, dostum, onları tekrar satın aldıklarını görmek güzel olurdu. Burada oturuyorsak ve Bitcoin gelecekte bir fiyattan işlem görüyorsa ve hepimiz bu konuda biraz depresif hissediyorsak ve bu cüzdanların tekrar eklendiğini görüyoruz, oğlum bu ilginç olurdu. ‘Eh, 3,800 Dolar Bitocin aldılar, en düşük 3,100 Dolar oldu, sonra dip 29,000 Dolar iken 31,000 Dolar’dan aldılar, bu yüzden belki gelecekte tekrar iyi bir iş çıkarırlar’ diyeceğiz.”

Ö

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Hoika Mikhail
Yorum Yap