Gizemli Bitcoin Balinası Sadece Bir Haftada 71.000.000 Dolardan Fazla BTC Aldı

 Gizemli Bitcoin Balinası Sadece Bir Haftada 71.000.000 Dolardan Fazla BTC Aldı

Kripto dünyasının üçüncü en büyük Bitcoin (BTC) balinası, daha büyük BTC alımları yaparken bayram etmeye devam ediyor.

Veri izleme web sitesi BitInfoCharts diyor aynı balinanın var olan en büyük borsa dışı varlık olduğunu ve son yedi gün içinde şaşırtıcı bir şekilde 1.800 BTC aldığını söyledi.

Bitcoin şu anda 39.854 dolardan işlem görürken, balinanın cüzdanında artık 71.737.200 dolar değerinde ek bir BTC var. Cüzdanın toplam içeriği, yaklaşık 4.999.829.118 $ değerinde 125.552 Bitcoin’dir.

İsimsiz cüzdan, geçen hafta 2,822 BTC’yi 117 milyon doların üzerine çıkarmak da dahil olmak üzere bu ay muazzam bir beslenme çılgınlığı yaşıyor.

BitInfoCharts belgeleri olarak, cüzdan Yüzlerce Bitcoin satın alma ve ardından ABD kripto borsası Coinbase’e bağlı cüzdanlara sık sık 1.500 BTC gönderme genel eğilimini gösteriyor.

Balina, geçen yılın nispeten sessiz bir dördüncü çeyreğinden sonra 2022 boyunca çok aktif oldu.

Popüler kripto analisti Benjamin Cowen gözlemlenen Balina, belirli bir fiyat aralığındayken BTC ticareti yapıyor, düşüşler alıyor ve yerel yüksekler satıyor gibi görünüyor.

“Buradaki düşük 40.000 $ ve üst 30.000 $ seviyelerinde yığınlarına periyodik olarak eklediklerini görebilirsiniz. Şimdi bunun ilginç olmasının nedeni, masadan biraz kaldırmaları çok uzun zaman önce olmamasıydı…

Bazı insanların piyasayı sallamaktan hoşlandığını anlamamız gerekiyor. Bazı insanlar aralıkları takas eder ve aralığın üstüne çıktığında satarlar ve aralığın altına düştüğünde satın alırlar.

Biraz daha geriye gidersek – biraz daha tarih vermek gerekirse – Kasım ayına geri dönersiniz ve aslında 1.500 Bitcoin’i 67.000 dolardan masadan aldıklarını görebilirsiniz.”

Bitcoin, Nisan ayının başlarında bir rallinin 47.000 doların üzerine çıkmasından bu yana yavaşça aşağı doğru ilerliyor.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Oleksandra Klestova/Konstantin Faraktinov
Yorum Yap