Goldman Sachs’ın FTX ile İlişkilerini Kurmaya Kararlı Olduğu Bildirildi

 Goldman Sachs’ın FTX ile İlişkilerini Kurmaya Kararlı Olduğu Bildirildi

Önemli Çıkarımlar

Goldman Sachs ve FTX yöneticilerinin potansiyel olarak işbirliği yapabilecekleri yolları tartışmak için Mart ayında bir araya geldikleri bildirildi. Goldman’ın FTX’e ABD düzenleyicileriyle görüşmeler ve potansiyel olarak halka açılma da dahil olmak üzere bir dizi konuda tavsiye vermeye istekli olduğu bildirildi. İki firmanın ayrıca kriptoda gelecekteki piyasa yapımı konusunda işbirliği yapmayı tartıştığı bildirildi. Bu makaleyi paylaş

Bankacılık devi Goldman Sachs ve kripto borsası FTX’in ilişkilerini güçlendirmeye çalıştıkları bildiriliyor.

Goldman ve FTX Gelecekteki İşbirliğini Tartışıyor

Goldman Sachs yakında FTX ile yatmaya başlayabilir.

Perşembe gününe göre Financial Times raporu, Amerikan bankacılık devinin CEO’su David Solomon, geçen ay Karayipler’de FTX CEO’su Sam Bankman-Fried ile bir araya gelerek iki firmanın iş ilişkilerini güçlendirebilecekleri potansiyel yolları tartıştı. Konuya aşina kaynaklara atıfta bulunan raporda, Solomon’un gelecekteki finansman turları konusunda FTX’e tavsiyede bulunmaya istekli olduğu ve bankacılık devinin borsanın potansiyel halka arzında bir rol oynayıp oynayamayacağını görmek istediği belirtildi.

İki yöneticinin ayrıca Goldman’ın kripto girişimine ABD düzenleyicileriyle, özellikle de Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu ile birlikte kripto piyasalarını düzenlemede kritik bir rol oynayan Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu ile yaptığı görüşmelerde tavsiyede bulunduğu bildirildi. Goldman’ın, şu anda yaklaşık 32 milyar dolar değerinde olan, sektördeki en hızlı büyüyen kripto borsası ile daha yakın ilişkiler geliştirme çabası, dijital varlıklar alanındaki varlığını genişletmek için yaptığı son baskıyla uyumlu. 2021’de Goldman, Bitcoin’i yeni bir varlık sınıfı olarak benimsemek için net adımlar attı, tezgah üstü kripto ticareti hizmetleri sundu ve şirket içi bir kripto ticaret masası başlattı.

Bu arada FTX, yüksek profilli politikacılarla ve kriptonun başlangıçta bozmak için yaratıldığı geleneksel finans dünyasının büyük çekimleriyle ilişkileri geliştirmeye hevesli görünüyor. Bu ayın başlarında, eski İngiliz başbakanı Tony Blair ve hararetli bir şekilde kripto karşıtı başkan adayı Hillary Clinton’ın kocası olan eski ABD Başkanı Bill Clinton’ı önümüzdeki bir konferansta kripto hakkında konuşmaya davet ettikleri için kriptonun Liberter eğilimli topluluğu içinde öfkeye yol açtı. kripto borç veren SALT ile birlikte barındırma.

Bugünkü rapora göre Goldman, kriptoda piyasa yapımı konusunda FTX ile gelecekteki potansiyel bir işbirliğini de değerlendirdi ve borsaya bankacılık hizmetleri sağlamayı tartıştı. Kriptonun hala belirsiz küresel düzenleyici statüsü nedeniyle, yerleşik bankalar geleneksel olarak banka kripto servis sağlayıcılarına karşı tereddütlü davrandılar. Bununla birlikte, artan sayıda büyük bankanın ek gelir sağlamak için büyüyen sektöre hizmet etme arayışıyla bu eğilim tersine dönmeye başlamış gibi görünüyor.

Açıklama: Yazma sırasında, bu makalenin yazarı ETH’ye ve diğer birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, ancak Decentral Media, Inc. bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği veya doğruluğu konusunda herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi veya diğer finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu web sitesindeki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu web sitesindeki bilgilerin bir kısmı veya tamamı güncelliğini yitirebilir veya eksik veya yanlış olabilir veya olabilir. Eski, eksik veya yanlış bilgileri güncelleyebiliriz, ancak buna mecbur değiliz.

Bu web sitesindeki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım kararı vermemelisiniz ve bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı veya bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına veya başka bir kalifiye finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler veya emtialar hakkında analiz veya raporlama için herhangi bir biçimde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Görüş: Blair ve Clinton Kripto Konusunda Konuşuyor mu? Başınızı Asın FTX

Tony Blair ve Bill Clinton, Crypto Bahamalar’ın açılış baskısında görünecekler. Chris Williams bunun neden bir sorun olduğunu açıklıyor. Tony Blair’in Milyonlarca Kişi İçin 10 Numaradaki Stint’i…

FTX, 32 Milyar Dolar Değerlemeyle 400 Milyon Dolar Artırdı

FTX, Pazartesi günü yaptığı duyuruya göre 400 milyon dolarlık en son sermaye artırımının yanı sıra 32 milyar dolarlık bir değerleme elde etti. FTX Değerlemesi 32 Milyar Dolara Yükseldi Kripto para borsası FTX…

Goldman Sachs, OTC Kripto Ticaretine Başlıyor

Goldman, son yıllarda kriptoyu benimseyen birçok Wall Street devinden biri. Goldman, OTC Bitcoin Ticaretini Tamamladı Goldman Sachs, tam ölçekli kripto benimseme yolunda devam ediyor. …

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap