Goons of Balatroon (GOB), Eşsiz Oynaması Ücretsiz (F2P2E) Kart Oyunu Metaverse Üretmek için 2,46 Milyon Dolar Artırdı

 Goons of Balatroon (GOB), Eşsiz Oynaması Ücretsiz (F2P2E) Kart Oyunu Metaverse Üretmek için 2,46 Milyon Dolar Artırdı

Balatroon GoonsElysium ekosistemi içinde inşa edilen Play 2 Earn kart stratejisi oyun ve arazi mülkiyetini içeren bir 2D/3D hibrit metaverse, tohum ve özel finansmanda en son finansman turunu 2,46 milyon ABD doları ile kapattı. Finansman, Merit Circle, Jun Capital, Vulcan Forged, Fakülte Grubu, Maven Capital ve Bullperks gibi destekçilerin yanı sıra HUSL, Lovelace ve Rarestone Capital gibi bir avuç şirket kurucusunu içeriyordu. Amiral gemisi ürünü olan Trading Card Game (TCG), P2E ortamında daha önce hiç görülmemiş, karmaşık element karo stratejileri, tuhaf karakterler ve derin oyun mekaniği kullanımıyla benzersizdir. Bu projenin yanı sıra GOB, GOB ekosisteminde de önemli bir rol oynayacak bir kara savaş oyunu üzerinde çalışıyor.

Goons of Balatroon Kurucu Ortağı Mark, “Oyun kazanmak için oyundaki son artışla birlikte, ‘kazanma’ işlevine artan bir odaklanma görüyoruz ve bu kesinlikle çevremizin bir yönü olsa da, yapmaya odaklandığımıza inanıyoruz. öncelikle oynaması eğlenceli olan oyun çok önemlidir.”

Proje, ortak koleksiyonunda bazı önemli isimlere sahiptir. Vulcan Forged ve Merit Circle, The HUSL, Lovelace, Unizen, GSR Capital, MEXC, Synaps, Skyvision Capital, PlayNity ve ImmutableX ile birlikte proje için çok çaba sarf etti. Vulcan Forged ve Merit Circle’ın her ikisinin de projenin meyve vermesine yardımcı olan danışmanları var. Deneyimli ortaklık, bu vizyonu gerçeğe dönüştürmek için uzun bir yol kat ediyor.

Topluluk yöneticisi Matthew, “Oynadan Kazanmak oyunları çok yüksek maliyetli bir giriş engeline sahip olma eğilimindedir, kullanıcıları ücretsiz bir oyun tarzında dahil etmek, web2 yerlilerini web3’e başlangıçta herhangi bir cüzdan ihtiyacı duymadan davet etmek istiyoruz,” diyor Topluluk yöneticisi Matthew. NFT sahipliği aracılığıyla ödül oranlarını kendi hızlarında ölçeklendirmeyi seçebilirler. Oyuncular optimize etmeye çalışıyor ve eğer onlara araçları sağlarsak, istedikleri oranda entegre olacaklar.”

Projenin mevcut yinelemesi, önce eğlenmek, sonra kazanmak için oynamak amacıyla şirket içinde geliştirildi. TCG’ler, NFT ürünleri için en doğal uyumdur, çünkü benzersiz, bireysel kartlar kağıt koleksiyonlarında zaten değer taşır. GOB, dijital varlıklar için aynı değer sistemini sunmayı amaçlamaktadır. Kendi bünyesinde oluşturulmuş ve test edilmiş bir dijital kart oyunu olan proje, gelecek için büyük umut vaat ediyor. Şirket, zengin strateji unsurları ve birden fazla platformdan oyunculara hitap edecek 2D/3D estetiğin tanıtımı nedeniyle GOB’u rekabetçi TCG oyuncuları arasında bir hit olarak görüyor.

Elysium zincirindeki oyunların çapraz entegrasyonu, TCG’ler için muazzam olanaklar sunuyor. İyi geliştirilmiş bir oyunun zengin bilgisini sağlam mekanikler ve yeniden oynanabilirlikle bir araya getiren rekabetçi, topluluk ilk bir oyunda birleştirmek, kripto oyunlarına benzersiz bir yaklaşımdır. Oyunun özü oyuncularıdır ve GOB, Elysium zincirinin tüm gücünü kullanan ve gelişimini destekleyen canlı bir toplulukla birlikte benzersiz bir oyun döngüsü oluşturarak bunu kabul eder.

GOB, oyunu Vulcan Forged Elysium ekosistemine entegre ederek, Elysium zincirindeki diğer projeler ile kendi projeleri arasında NFT alışverişinin kapılarını açıyor. GOB, TCG ve kara savaşçısına dayalı daha geniş bir meta veri tabanı geliştirmek için zaten Vulcan Forged ile ortaklık kuruyor. Daha geniş meta veri deposu, Elysium zincirinin önemli bir parçasıdır ve GOB’un yazılım tekliflerinin her bir bölümünde NFT’lerin sorunsuz kullanımına izin verecektir. Kara NFT’leri ve diğer küçük mini oyunların, GOB TCG içinde kullanılabilen koleksiyonlarla birlikte bu genişletilmiş metaverse’nin bir parçasını oluşturması amaçlanmıştır.

Projenin meta veri deposunun kalbinde $GOB belirteci bulunur. Bu, ETH üzerinde bir TGE aracılığıyla bırakılan bir ERC20 tokenidir ve şu anda Elysium’a köprülenmektedir. GOB, tokeni birkaç genel fırlatma rampası aracılığıyla başlatmayı umuyor. IDO + CEX ve DEX listelerinin Nisan ayı sonunda gerçekleşmesi planlanıyor. Beklenen toplam arz 750 milyon $GOB olacaktır.


Yorum Yap