Grayscale 2020’de Çıkarılan Tüm Ethereum’un %50’sini Satın Aldı

 Grayscale 2020’de Çıkarılan Tüm Ethereum’un %50’sini Satın Aldı

Dijital varlık yöneticisi Grayscale Investments, yeni çıkarılan ethereum’un yaklaşık% 50’sini bu yıl satın aldı. Reddit’teki bir mesaja göre, şu anda dolaşımda% 1.1 ETH’ye denk geliyor.

Grayscale, kurumsal yatırımcılara odaklanan 10 kripto para yatırım ürünü işletiyor. 24 Nisan itibariyle şirketin yönetimi altında 2,7 milyar dolar değerinde dijital varlık vardı. Ethereum Trust, 234,7 milyon dolarlık yatırıma karşılık gelirken, Bitcoin Trust’ta 2,3 milyar dolardan fazla yatırım yapılıyor. Diğer fonlar BCH, zcash, XRP ve daha fazlasını kapsar.

Gönderiye göre, Grayscale bu yılın başından beri 756.539 ETH aldı. Bu, 2020’nin başlangıcından bu yana çıkarılan tüm madeni paraların% 48.4’ünü oluşturuyor. Bu dönemde toplam 1.563.245 eter çıkarıldı. Redditor şunları söyledi:

Yatırımlardaki son artış göz önüne alındığında, bu oran gelecekte çok daha büyük olabilir.

Gri tonlama agresif bir şekilde ethereum biriktirmektedir. Kripto para varlık yöneticisi, ETH girişlerinin 2020’nin ilk çeyreğinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını bildirdi. Ethereum Trust’a girişlerin, önceki iki yıldaki 95,8 milyon dolarlık toplam girişlere kıyasla çeyrekte 110 milyon dolara ulaştığını söyledi.

Grayscale Ethereum Trust ile kurumsal yatırımcılar ETH’ye maruz kalabilirler, ancak gerçekte hiç paraları yoktur. Bu, Grayscale’in portföyünde büyük miktarda eter tutmak zorunda kalacağı anlamına gelir.

Ayrıca, yatırımcıları ETH’de pozisyon almaya yönlendirecek planlanan yaklaşan Ethereum 2.0 da var. Sistem yükseltmesi, en az 32 ETH tutan “doğrulayıcılara” yeni paralar kazandıracaktır.

Ethereum’un fiyatı, ağın çalışma kanıtından kazık kanıtı veya sözde Ethereum 2.0’a geçişi nedeniyle 12 Mart çöküşünden bu yana keskin bir şekilde arttı.

ETH, son 30 günde% 40’ın üzerinde ve geçen hafta yaklaşık% 8’in üzerinde. Yazma sırasında, piyasalardan alınan verilere göre, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi son 24 saat içinde% 0.93 düşüşle 193.20 $ ‘a geriledi.

Grayscale’in ethereum satın alması hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Yorum Yap