Gri Tonlamalı Genişleme İçin Avrupa’ya Bakıyor

 Gri Tonlamalı Genişleme İçin Avrupa’ya Bakıyor

Önemli Çıkarımlar

Grayscale’in Avrupa’ya yayılma planları var. CEO Michael Sonnenshein’e göre, firmanın bunu düşünceli ve metodik bir şekilde yapması gerekecek. Firmanın bir Bitcoin spot ETF için SEC ile açık bir başvurusu var. Bu makaleyi paylaş

Grayscale, kripto ürün tekliflerini, yatırımcıların beş yıldır kripto spot borsa yatırım fonlarına zaten erişebildiği bir kıta olan Avrupa’ya genişletmek istiyor.

Grayscale’in Kıtalararası Planları

En büyük dijital varlık yöneticisi, kripto varlık fiyatlarının durgunlaştığı bir zamanda daha fazla büyüme için hazırlıklar yapıyor.

CEO’su Michael Sonnenshein’e göre, Grayscale Investments LLC işini genişletmek Avrupa’ya. Bugün Londra’da yapılan bir röportajda Sonnenshein, Avrupa’ya giden yolun, hangi borsalara veya ülkelere genişleyeceği ve başlangıçta hangi ürünleri sunacağı açısından hala belirsiz olduğunu kaydetti. Bunun yerel ortaklarla yapılan görüşmeler ve pilot testlerin gerçekleştirilmesi yoluyla çözüldüğünü kaydetti.

Sonnenshein:

“AB birleşik olmasına rağmen, tüm Avrupa pazarını aslında tek bir pazar olarak görmüyoruz. Bunun yerine, eninde sonunda başlattığımız finans merkezlerinin ve finans merkezlerinin her biri hakkında çok düşünceli ve çok sistemli olacağız, çünkü yatırımcı davranış ve tutumlarının ve düzenleyici rejimlerin farklılaşmasını biliyoruz.”

Grayscale Bitcoin Trust, en iyi kripto varlığının yaklaşık 30 milyar dolarlık değerini yönetiyor. Yatırımcılar, özellikle kurumlar için, özel anahtarlarını güvenli bir şekilde yönetmek zorunda kalmadan kripto para birimlerine maruz kalmanın popüler bir yoludur. Ayrıca, GBTC çoğu zaman borsada işlem yapmak için mevcut olduğundan, GBTC aslında bir kripto borsası veya aracı kurum kullanmak zorunda kalmadan kripto yatırımına izin verir.

Grayscale, Grayscale Bitcoin Trust’ı temel varlık olarak Bitcoin’i doğrudan izleyen bir Bitcoin spot ETF’sine dönüştürmek için Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile açık bir uygulamaya sahiptir. Firma, Bitcoin spot ETF’lerini onaylamayı tekrar tekrar reddetmesi söz konusu olduğunda, genellikle SEC’in en kamuoyu eleştirmeni olmuştur. Sonnenshein, yakın zamanda şirketin açık Bitcoin spot ETF uygulamasını onaylamamaları halinde SEC’e dava açmayı düşüneceğini söyledi. SEC konuyla ilgili halktan yorum istedi ve ardından yüzlerce mektup aldı.

Açıklama: Yazma sırasında, bu parçanın yazarı BTC, ETH ve diğer birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, ancak Decentral Media, Inc., bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği veya doğruluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi veya diğer finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu web sitesindeki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu web sitesindeki bilgilerin bir kısmı veya tamamı güncelliğini yitirebilir veya eksik veya yanlış olabilir veya olabilir. Eski, eksik veya yanlış bilgileri güncelleyebiliriz, ancak buna mecbur değiliz.

Bu web sitesindeki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO veya başka bir yatırım için yatırım kararı vermemeli ve bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı veya bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına veya başka bir kalifiye finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler veya emtialar hakkında analiz veya raporlama için herhangi bir biçimde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap