Hedge Fund CEO’su Anthony Scaramucci, Bitcoin’in Bir Metriğe Dayalı ‘Kaçış Hızına’ Ulaştığını Söyledi

 Hedge Fund CEO’su Anthony Scaramucci, Bitcoin’in Bir Metriğe Dayalı ‘Kaçış Hızına’ Ulaştığını Söyledi

Küresel yatırım firması SkyBridge Capital’in kurucusu ve CEO’su Anthony Scaramucci, Bitcoin (BTC) hakkında yükseliş eğilimini ifade ediyor.

Bir CNBC röportajında, Scaramucci diyor Zincir üstü pazar istihbarat platformu Glassnode tarafından sağlanan sayılara dayanan Bitcoin cüzdanlarının sayısı dikkate alınması gereken bir şeyse, amiral gemisi kripto para biriminin “kaçış hızına” ulaştığını söyleyebiliriz.

“Benim için Bitcoin için küresel cüzdanlara baktığımda, Glassnode şimdi 260 milyon cüzdanın üzerinde olduğunu söylüyor, Bitcoin benim için kaçış hızına ulaştı.”

Hedge fon CEO’suna göre, bir kez daha şirket çalışanlarının Bitcoin’e emeklilik için yatırım yapmasına izin verdiğinde, Bitcoin cüzdanlarının sayısı önümüzdeki birkaç yıl içinde bir milyara ulaşabilir. ABD’nin önde gelen emeklilik planı sağlayıcısı Fidelity Investments, kısa süre önce tasarruf sahiplerinin yakında 401(k) planlarında veya şirket sponsorluğundaki emeklilik hesaplarında Bitcoin’e belirli bir yüzdeyi tahsis edebileceklerini duyurdu.

“Bir noktada bir milyar cüzdandan bahsedeceğiz. Bu çok uzak değil, üç ya da dört yıl olabilir.

Ama sadece bu şeylerin kombinasyonunu ve bu şirketlerden gelen artışı hayal edin. Eninde sonunda bunu bir çözüm olarak sunacaklar.

Şimdi insanlar Bitcoin’e ne kadar koymalı? Bu daha geniş bir soru. Sermayenin yüzde 1 ila yüzde 5’ini tartışıyorum.”

Scaramucci, Fidelity’nin emeklilik tasarruf sahiplerinin Bitcoin’e yatırım yapmasına izin verme planının, amiral gemisi kripto para birimi için bir benimseme katalizörü görevi göreceğini söylüyor. Scaramucci’ye göre, Fidelity’nin son hamlesi, varlık yönetimi devi 401(k) sahiplerinin onlarca yıl önce hisse senetlerine tahsis yapmasına izin verdiğinde hisse senedi piyasalarında olanlara benzer olacak.

“Fidelity duyurusu çok büyük bir ufuk açıcı olaydır. sadece 21 milyon [BTC] oradaki paralar, 19 [million] ya da öylesine mayınlı edilmiştir. Fidelity’nin emeklilik varlıklarında 2.4 trilyon dolar, toplamda 11 trilyon dolar veya 13 trilyon dolar var.

Sadece bu sayıları düşün. Bence Fidelity, 80’lerde ve 90’ların başında 401(ks)’de bu şirketin borsa için yaptığını Bitcoin için yapacak.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/galacticus
Yorum Yap