HTC, EXODUS Blockchain Akıllı Telefonunun Yakında Monero (XMR) Madenciliği Yapabileceğini Açıkladı ⋆ ZyCrypto

 HTC, EXODUS Blockchain Akıllı Telefonunun Yakında Monero (XMR) Madenciliği Yapabileceğini Açıkladı ⋆ ZyCrypto

HTC, EXODUS Blockchain Akıllı Telefonunun Yakında Monero Madenciliği Yapabileceğini Açıkladı (XMR)

Reklamcılık

&nbsp &nbsp

HTC bugün, ASIC çip tasarım şirketi MIDAS Labs -Fabrication Laboratory- ile, HTC EXODUS 1S (amiral gemisi blok zinciri akıllı telefonu) kullanıcılarının %50’den daha az bir oranda Monero (XMR) madenciliği yapmalarını sağlayacak DeMiner adlı bir uygulama oluşturmak için yeni bir ortaklık duyurdu. tipik olarak ne kadara mal olacağını.

EXODUS 1S akıllı telefon, Bitcoin Full Node desteğine sahip dünyanın ilk mobil cihazıydı.

HTC, cep telefonları için blockchain teknolojisinin uygulanmasına büyük ilgi gösteriyor.

DeMiner’ın 2020’nin 2. çeyreğinde piyasaya çıkması bekleniyor. HTC’nin Merkezi Olmayan Genel Müdürü Phil Chen, EXODUS projesine başkanlık ediyor ve DeMiner uygulamasından madenciliği daha karlı hale getirerek merkezileşmeye yardımcı olacak bir proje olarak nitelendiriyor.

“Mobil cihazlarda enerji tasarrufu sağlayan yazılımların, güce aç dizüstü bilgisayarların veya masaüstü bilgisayarların aksine olgun gelişimi, mobil cihazlarda madenciliğin karlılığının etkinliğini ve verimliliğini artırıyor… Bu ikisinin ön saflarında yer aldığım için şanslıyım. teknolojiler. Bu teknolojilerle ilgili kararlarımızı yönlendiren değerlerimizdir. özellikle nasıl daha fazla ademi merkeziyetçi hale getirebileceğimiz ve daha kapsayıcı bir para sistemi yaratabileceğimiz sorusu.”

Uygulamanın, HTC akıllı telefonlarını, çok daha düşük güç tüketimi ile hash oranı kapasitesi açısından normal masaüstü bilgisayarlarla karşılaştırılabilir hale getireceği bildiriliyor. Karlı bir faaliyet olarak Monero gibi kripto para birimlerinin madenciliğine izin vermek.

Reklamcılık

&nbsp &nbsp

Güç ve enerji tüketimi

MIDAS Lab, HTC kullanıcılarının kazançlarının %50’sinden daha az bir elektrik maliyetiyle günde ortalama en az 0,0038 $ XMR çekebileceklerini iddia ediyor.

HTC, müşterileri için blok zinciri tabanlı çözümler sunmaya odaklanmıştır. Bu yeni ortaklık, şirketin güçlü ve pahalı CPU’lara başvurmadan Monero madenciliği için yeni bir yol sunmasını mümkün kılıyor.

HTC, kullanıcılarını özellikle bu ekonomik kriz ve aşırı sermaye enjeksiyonu zamanlarında kripto para birimleri ve yenilikleri dünyasına katılmaya davet ediyor.

Ancak bu yeni bahsin başarılı olup olmayacağını söylemek zor; HTC’nin çabaları oldukça dikkat çekici. Belki de blok zinciri endüstrisine gerçek bir ilgi duyan en önemli ana üreticilerden biridir. Tam bir BTC düğümü çalıştırmak, sahip olmak için iyi bir şeydir, ancak bir akıllı telefonda çalıştırmak en iyi çözüm olmayabilir.

Bir akıllı telefon madenciliği Monero Hodlers için uygun olacak mı? Söylemesi zor, ama olması güzel bir şey olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap