Huobi Argentina Artık Bitcoin ve Tether’i Peso İle Satın Alabilir

 Huobi Argentina Artık Bitcoin ve Tether’i Peso İle Satın Alabilir

Huobi Argentina ayrıca 5X marj ticaretinin yakında gerçekleşeceğini duyurdu. Kripto borsası Huobi’nin bölgesel iştirakı Huobi Arjantin, bugün Arjantin pesosu ve Bitcoin stabilcoin hakkında bilgiler verdi.

Bu, Arjantin’lilerin yerel para birimleriyle platformda ticaret yapmalarını kolaylaştırıyor. Kullanıcılar, herhangi bir aracı veya üçüncü taraf platformu olmadan Arjantin pezolarını (ARS) BTC veya USDT ile değiştirebilir veya tam tersini uygulayabilir, . Kullanıcılar, ülkenin herhangi bir bankasından Huobi ile işlem yapabilicektir.

Huobi Argentina bunun yanı sıra 5X kaldıraçlı margin ticaretinin de en kısa zamanda kullanıma açılacağını bildirdi. Kripto para borsası Huobi’nin bölgesel iştiraki olan Huobi Argentina bugünden itibaren USDT gibi stabilcoinlerin yanı sıra Bitcoin gibi kripto paraların da ARS/Arjantin Pesosu kullanılarak satın alınabileceğini duyurdu.

Bu, Arjantinli kullanıcıların platform üzerinden ticaret yapmalarına bir kolaylık daha getiriyor. Artık Arjantinliler herhangi bir üçüncül platforma ihtiyaç duymadan yerel para birimleri Peso ile kripto para alım/satımı yapabilecekler. Ayrıca Huobi Argentina, yerel olarak kullanıcıların herhangi bir banka hesabını kullanabileceğini de belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap