Hyundai Motor, Meta Kongz NFT projesiyle metaverse markalaşmasına giriyor

 Hyundai Motor, Meta Kongz NFT projesiyle metaverse markalaşmasına giriyor

Hyundai Motor, bu hafta Meta Kongz ile işbirliği içinde bir ilk belirteç sürümü ve Mayıs ayında piyasaya sürülecek özel bir NFT web sitesi ile kendi takas edilemeyen belirteç (NFT) topluluğunu desteklemeyi planlıyor.

İlgili makaleye bakın: Beyaz Gün’de Güney Koreli marketin NFT’leri için 20.000 sıra

Hızlı gerçekler

Güney Kore’nin önde gelen otomobil üreticisi Hyundai Motor, Çarşamba günü bağlı topluluklarda ve OpenSea NFT pazarında her biri 1ETH (3.045.09 ABD Doları) fiyattan 30 sınırlı sayıda Meta Kongz NFT’yi piyasaya sürecek. medya açıklaması Pazar. Otomobil holdingi, NFT sahipleri için özel iletişim kanallarıyla birlikte NFT koleksiyonunu ve resmi bir NFT web sitesini Mayıs ayında resmi olarak başlatacak. anlaşmazlık ve heyecan Cuma günü canlı yayına geçti. NFT işbirliği, Hyundai’nin “Metamobilite Evreni”, şirketin gelecekteki projeleri için bastırdığı anahtar bir kavram. Otomobil üreticisi, token projelerinin “Hyundai NFT Evrenini” genişletmeye devam etme stratejisinin bir parçası olarak yıl boyunca uygulanacağını söyledi. Meta Kongz blockchain projesi, blockchain meraklısı Lee Du-hee liderliğindeki Güney Kore’nin IT firması Like Lion tarafından geliştirildi. Mart ayında Hyundai iştiraki Kia Motors, raporlara göre piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra tükenen yeni elektrikli araç modellerini tanıtan NFT’leri piyasaya sürdü.

İlgili makaleye bakın: Güney Kore, metaverse eğitim kampı için NFT uzmanlarını işe aldıSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap