İki Ethereum Tabanlı Altcoin Meydan Okuyan Rallilerde Patladı, Vahşi Oynaklık Haftasında Bitcoin ve Kripto Piyasalarını Geride Bıraktı

 İki Ethereum Tabanlı Altcoin Meydan Okuyan Rallilerde Patladı, Vahşi Oynaklık Haftasında Bitcoin ve Kripto Piyasalarını Geride Bıraktı

İki Ethereum (ETH) tabanlı altcoin, yaygın kripto erimesine rağmen bu hafta trendi alt üst ediyor ve kazanç sağlıyor.

Blockchain teknoloji şirketi Chain (XCN) için yerel token, bu hafta 0,071 dolardan düşük bir değerden 0,091 dolara kadar %30’dan fazla bir artış gösteriyor.

Piyasa değerine göre 51. sıradaki kripto varlığı o zamandan beri düzeltildi ve yazı yazılırken 0,084 dolardan işlem görüyor.

Chain’in CEO’su Deepak Thapliyal, mevcut piyasa koşulları nedeniyle işini kaybeden geliştiricileri şirketindeki işlere başvurmaya teşvik ediyor.

? İnşaatçılar: Herhangi bir nedenle bu piyasa koşulları, kontrolünüz dışındaki koşullar nedeniyle işinize mal olduysa, lütfen bir pozisyon için başvurun. @Zincir. Aktif olarak yetenekleri işe alıyoruz. Zincir yapımda olmaya devam ediyor mu? modu ve uzaktan kumanda öncelikli mi?

? https://t.co/zN0XGSfoy8

— Deepak.eth ? (@dt_zincir) 12 Mayıs 2022

Bu hafta, XCN ayrıca mevcut Thapliyal’e göre Binance Smart Chain’de.

“XCN artık PancakeSwap’ta likidite teşvikleriyle Binance Smart Chain’de mevcut. Kullanıcılar, ERC-20 XCN’lerini Huobi veya Gateio kullanarak ve ayrıca Wormhole aracılığıyla PortalBridge’i kullanarak köprüleyebilirler.”

Hong Kong merkezli bir vadeli işlem borsası platformu olan CoinFLEX’in yerel tokeni FLEX Coin (FLEX), bu hafta %33’ün üzerine çıkarak 3,72 dolardan 4,95 dolara yükseldi. Piyasa değerine göre 124. sıradaki kripto varlığı, yazı yazılırken 4,82 dolardan işlem görüyor.

Perşembe günü, CoinFLEX’in stablecoin’i flexUSD 1,09 $’a yükseldi ve ardından 0,93 $’a düştü, ancak varlık o zamandan beri 1,00 $’a sabitlendi.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Guguart/SensvectorSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap