InvestAnswers’a Göre Kripto Piyasalarının Düzeltilmesinin Üç Nedeni

 InvestAnswers’a Göre Kripto Piyasalarının Düzeltilmesinin Üç Nedeni

Popüler bir kripto analisti, şu anda Bitcoin (BTC) ve kripto fiyatlarını aşağı çektiğini söylediği faktörleri ortaya koyuyor.

Yeni bir videoda, anonim sunucu InvestAnswers 431.000 YouTube abonesine mevcut düşüş fiyatı hareketinin üç şeye bir yanıt olduğunu söylüyor.

İlk olarak, Bitcoin madenci çıkışında son zamanlarda bir artış gösteren analitik firması CryptoQuant’tan gelen verileri aktarıyor.

Analisti açıklar,

“Bu madenciler, daha fazla Bitcoin madenciliği yapabilmek için teçhizat satın almak için nakit toplamak konusunda çaresizler ve buradaki tüm oyunun sonu bu. Bazen, daha fazla Bitcoin elde etmek için bilançolarında HODL yapacaklarını feda etmek zorunda kalıyorlar.”

Ev sahibi ayrıca, BTC’nin Şubat ayı sonlarında en son gerçekleşen toplamlarla eşleşen “basamak tasfiyelerden” muzdarip olduğunu da belirtiyor.

Analiste göre kripto pazarını aşağı çeken üçüncü faktör “getiri eğrisi korkusu”.

10 yıllık ABD Hazinesinin getirisi, Nisan başında 2 yıllık ABD Hazinesinin getirisinin kısa bir süre altına düştü.

“Tipik olarak, kısa vadeli tahvil getirileri, uzun vadeli tahvil getirilerinden daha az olmalıdır ve değilse, işler bozulur… Tipik ters çevirme tarihine bakarsanız, dot-com’dan önce büyük bir ters dönüş vardı. balon, patlama, ardından neredeyse bir buçuk yıl süren kötü bir durgunluk.

İkinci kez, gerçekten kötü bir durum olan Büyük Mali Krizden önceki tersine çevrilme oldu. Emlak, piyasa vb. alanlardaki insanlar için neredeyse iki yıl sefil zamanlardı. Ardından yaklaşık Aralık 2019’da tersine döndük ve bundan dört ay sonra C-19 kazasını yaşadık.”

Ancak ev sahibi, getiri eğrisinin o zamandan beri normale döndüğünü not ediyor.

Aslında, 10 yıllık ABD Hazine tahvili, Pazartesi günü üç yılın en yüksek seviyesine ulaştı. CNBC.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/mkfilm/Sensvector
Yorum Yap