InvestAnswers’a Göre Solana (SOL) Neden Hala Bir Numaralı Ethereum (ETH) Rakibi?

 InvestAnswers’a Göre Solana (SOL) Neden Hala Bir Numaralı Ethereum (ETH) Rakibi?

Popüler bir kripto analisti, Solana’nın (SOL) hala en iyi Ethereum (ETH) meydan okuyucusu olduğuna inanmasının nedenlerini vurguluyor.

InvestAnswers’ın anonim sunucusu anlatır 436.000 YouTube abonesi, Solana’yı tek potansiyel “ETH katili” olarak gördüğünden, “Birinci Gün Tezi”nin SOL’un Ethereum hedge’si olduğuydu.

SOL’un ETH’nin piyasa değerinin 1/12’sinden daha azına sahip olduğunu ancak “çok şey yapıyor” diye belirtiyor.

Analist ayrıca Solana’nın Ethereum’a göre potansiyel avantajlarını da özetliyor.

Solana’nın gücü ve onu hala sevmemin nedeni, en geniş DApp’lere sahip olmaları. [decentralized applications] oradaki herhangi bir zincirin. Üstel bir benimsemeleri var. Hızlı, ucuz, ölçeklenebilir. Kesintiye rağmen…

Ayrıca, herhangi bir zincirde en fazla geliştirme faaliyetini yürüten, en çok tercih edilen geliştirme dili olan Rust’a sahiptir. 65.000 [transactions per second]. Katman-2’lere gerek yok ve SOL DApp’lerin Ethereum DApp’lerinden daha fazla günlük aktif kullanıcısı var, bu biraz şaşırtıcı çünkü Ethereum’da yaklaşık 3.000 DApp’ler ve SOL’de yaklaşık 750’dir.”

Analist, Solana’nın kesintilerinin potansiyel bir sorun olduğuna dikkat çekiyor. Solana Labs’e göre, Nisan ayı sonlarında projenin ana ağ beta kümesinin “duran fikir birliğinin bir sonucu olarak blok üretmeyi bıraktığı” zaman Solana bir ağ kesintisi yaşadı.

Kesinti, Solana’nın Aralık ve Ocak aylarında halka açık ağ ve performans sorunlarıyla ve önceki bir Kesinti geçen Eylül.

InvestAnswers sunucusu ayrıca Solana’nın Ethereum’dan daha yüksek enflasyona sahip olduğunu belirtiyor.

Ethereum’un avantajlarının daha büyük boyutu, daha erken lansman tarihi ve daha yüksek benimseme oranı olduğunu belirtiyor. Ethereum’un da en fazla doğrulayıcıya sahip olduğunu ve daha merkezi olmadığını ve daha az düzenleyici riskle ilgilendiğini ekliyor.

Solana’nın yerel varlığı SOL, yazı yazılırken 65.51 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre yedinci sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %14’ten fazla düştü.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Bruce RolffSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap