İşte En İyi Kripto Strateji Uzmanına Göre 2022’nin Geri Kalanı İçin En Gerçekçi Bitcoin Tahmini

 İşte En İyi Kripto Strateji Uzmanına Göre 2022’nin Geri Kalanı İçin En Gerçekçi Bitcoin Tahmini

Yakından takip edilen bir kripto tüccarı, yılın geri kalanı için Bitcoin (BTC) için en gerçekçi fiyat yolu olduğuna inandığı şeyi açıklıyor.

Yeni bir strateji oturumunda, tüccar Kevin Svenson anlatır 104.900 Twitter takipçisi, 20 aylık üstel ortalamayı (EMA) takip ettiğini ve bunun Bitcoin’in uzun vadeli eğiliminde geri dönüşlerin sinyalini vermenin anahtarı olduğunu söyledi.

“Bir varlığın fiyatı yükseliş eğilimindeyse ve ardından uzun vadeli hareketli ortalamaları yakalarsa, bu genellikle trendin düştüğünün bir işaretidir. Momentum kaybolur. Onların altından geçerseniz, bu bir düşüş sinyalidir.”

Svenson, 20 aylık EMA’nın 2014 ve 2018 piyasa döngüleri sırasında büyük trend değişimlerinin güvenilir bir göstergesi olduğunu vurguluyor.

“Bu 2014’te burada oldu. 2018’de buraya gidersek, [we had] büyük bir yükseliş. Trend, yükselişin ardından yanlara doğru gitmeye başlıyor ve ardından uzun vadeli hareketli ortalamalarla karşılaşıyoruz. Bunun altında kapattık. Bu bir ayı piyasası.”

Kaynak: Kevin Svenson/Twitter

Kripto tüccarına göre, Bitcoin, BTC boğaları için iyiye işaret etmediğini söylediği 20 aylık EMA’nın hemen altında kapandı.

“Yedi gün önce 20 aylık EMA’nın altında ilk aylık kapanışımızı gerçekleştirdik. Bu, güzel bir yükseliş yaşadığımızı, trendin ters gitmeye başladığını ve uzun vadeli hareketli ortalamaları yakaladığımızı gösteriyor. Aslında Nisan sonunda bunun altında kapattık.

Uzun vadeli hareketli ortalamaları yakaladığınızda, muhtemelen en az dört ila iki ay boyunca bir tür düşüş eğilimi göreceğiz. Sadece yarım yıla kadar, iki aydan yarım yıla kadar herhangi bir yerde aşağı yönlü, bir sonraki yarıya geçmeden önce daha düşük seviyelerde yan hareketler diyebilirim.”

Bir sonraki Bitcoin yarılanmasının 2024’ün ilk yarısında gerçekleşmesi planlanıyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Tave’ler
Yorum Yap