John Legend’den OurSong, müzik NFT’lerini beslemek için 7,5 milyon dolar artırdı

 John Legend’den OurSong, müzik NFT’lerini beslemek için 7,5 milyon dolar artırdı

Müzisyen John Legend tarafından ortaklaşa kurulan Mutlu Şirketimiz, şirket müzik karşılığı olmayan token (NFT) platformu OurSong’u genişletmeye çalışırken, başlangıç ​​turunda 7,5 milyon ABD Doları topladı.

Açıklayıcıyı izleyin: Müziğin NFT’lerle ne ilgisi var?

Hızlı gerçekler

Finansman turu, şirket olan Infinity Ventures Crypto ve Animoca Brands tarafından yönetildi. Perşembe günü açıklandı.Platform, kullanıcıların fiat veya stablecoin USDC ile müzik NFT’leri oluşturmasına veya satın almasına olanak tanır. OurSong, şirketin baş etki sorumlusu John Legend, Twitch’in kurucu ortağı Kevin Lin ve Tayvanlı müzik akışı hizmeti KKBOX CEO’su Chris Lin tarafından ortaklaşa kuruldu. Müzik akışı işi “ Bir başka OurSong kurucu ortağı olan Terence Leong, daha önce Forkast’a verdiği demeçte, son on buçuk yılda muazzam bir şekilde ölçeklendirildi ve bir şarkının birim fiyatı çok düşük,” dedi ve müzik NFT’lerinin değeri geri getirmeye yardımcı olabileceğini ekledi, “aslında geri dönebileceğimiz yere müziğin bir birim fiyatına sahip olmak.”

İlgili makaleye bakın: NFT’ler ve müzik endüstrisi: Token jest mi yoksa dönüştürücü teknoloji mi? | Bölüm 1

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap