John McAfee, Hayalet Telefon Hizmetini Başlattı

İki kez ABD başkan adayı olan John McAfee, gizlilik merkezli bir cep telefonu veri hizmeti başlattı.

McAfee, Ghost cep telefonu veri hizmetinin fiziksel bir SIM kart kullanmadan 4G veri sunduğunu, çoğu büyük telefonla uyumlu olduğunu ve 50’den fazla ülkede çalıştığını söyledi.

John McAfee Salı günü yaptığı açıklamada, “ağ bağlantıların izlenememesi için ilk 4G veri hizmeti” olarak nitelendirdiği “Ghost Cell Phone Data Service” adlı yeni ürününün lansmanını duyurdu. Beta testi 3 Temmuz’da başladı ve hizmetin küresel lansmanının Eylül ayında yapılması planlanıyor.

Ghost by McAfee web sitesi, “Tüm trafik birden fazla anonimleştirilmiş sunucudan geçiyor ve onlara geri izlenemiyor” diye abonelerin “görünmez” olacağını açıklıyor. Servis, fiziksel bir SIM kart olmadan bir akıllı telefonda veri bağlantılarına izin veren eSIM teknolojisini kullandığından SIM kart gerekmez. “Uygulama, ağımız üzerinden gönderdiğiniz verileri şifreleyerek telefonunuz için temel katman VPN koruması sunacak.” Web sitesi şu anda 37 desteklenen ülkeyi listeliyor, ancak McAfee ek bir tweet attı ve bu da basın zamanında desteklenen toplam ülke sayısını 53 yaptı. Salı günü gerçekleşen duyuru ayrıntılarında:

Hayalet Cep Telefonu Veri Hizmeti, özel işlemler için Ghost kripto para birimini ve özel kripto para birimi değişimi için Ghostx Exchange’i de içeren daha büyük bir ekosistemin bir bileşenidir.

McAfee şöyle açıkladı: “Ghost markası, insanların haklarımızı korumak ve gizliliğimizi geri almak için bir dizi pratik, gerçek dünya araçlarını kapsayacak. Gizlilik bir insan hakkıdır. ” Ghostx borsası , bir kanıt gizlilik parası olan McAfee’s Ghost kripto para biriminin piyasaya sürülmesinin ardından 21 Haziran’da yayınlandı .

Kripto Haberleri için Abone Ol

Bitcoin haberleri, Altcoin, Blockchain ve son dakika güncel haberler'e abone olun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Son Eklenen Haberler

Okex’den 15 Usdt Kazandıran Kampanya Okex Kayıt Ol...

0
24 Ağustos günü duyurduğumuz OKEx kampanyamızda ilk aşama geride kaldı arkadaşlar. İlk 10 gün boyunca tüm şartları eksiksiz yerine getiren kişilerin ödülleri de sırasıyla...

OKEX Kullanım Rehberi