Kıdemli Trader Tone Vays Bitcoin (BTC) Uyarısı Verdi, ‘Kritik Düşük’ Gelen Diyor

 Kıdemli Trader Tone Vays Bitcoin (BTC) Uyarısı Verdi, ‘Kritik Düşük’ Gelen Diyor

Kıdemli kripto tüccarı Tone Vays, Federal Rezerv’in BTC’nin değişken fiyat hareketi yaşadığını gören faiz oranı artışının ardından Bitcoin (BTC) tahminini güncelliyor.

Yeni bir strateji oturumunda, Vays anlatır 120.000 YouTube abonesi, Bitcoin’in dün 38.766 dolardan 39.935 dolara neredeyse anında %3 yükselişinin büyük olasılıkla ölü bir kedi sıçraması olduğunu söyledi.

Tüccar ilk olarak, Bitcoin’in 28 Nisan’daki haftalık 40,183 $’lık zirveden aşağıda kaldığı dört günlük Bitcoin mumlarına bakıyor. Vays, dediği gibi teknik analizi (TA) temellere karşı tartıyor:

“Bu turuncu oka o kadar çok şey koymuyorum, o kadar kritik olduğunu düşünmüyorum, kesinlikle bunun gibi değil. [late January 2022]o yüzden bekleyip göreceğiz.

Şu anda bu güzel bir ölü kedi sıçraması gibi görünüyor ve büyük olasılıkla Bitcoin fiyatını düşürecek.

Tüm TA daha düşük fiyatlara işaret ediyor. Temelde, Bitcoin konusunda her zaman iyimserimdir ve Bitcoin her an patlayabilir, ancak TA bana şunu söylüyor: [green candle up] sadece ölü bir kedi sıçraması ve bir tane daha kritik noktamız olmalı.”

Kaynak: Tone Vays/YouTube

Günlük mumlara devam eden Vays, BTC’nin kırılma olasılığının düşük olduğunu düşündüğü önemli bir direnç seviyesi olarak 41.000 doları vurguluyor.

“Günlük TA, bunun önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum. 41.000 dolar bölgesinde büyük bir direnç olduğunu düşünüyorum. Bu günlük grafikte de düşüş eğilimini koruyorum.

CMF [Chaikin Money Flow] o kadar etkileyici değil. Fonlama oranı… Bakın orada ne kadar zaman birikmiş… Şu anda hemen hemen başabaş.

Şu anda ne yükseliş ne de düşüş.”

CMF, belirli bir süre boyunca hacim ağırlıklı ortalama birikim ve dağılımı ölçen bir metrik olan Chaikin Para Akışı anlamına gelir.

Dün 39.946 doları gördükten sonra, Bitcoin bugün erken saatlerde 36.770 dolara kadar %7.95 oranında dramatik bir düşüşe tanık oldu.

Yazma sırasında, BTC son 24 saatte %5.6 düştü ve 37.020 $ değerinde.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

&nbsp Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/MacRosefield/Nikelser Kate
Yorum Yap