Kıdemli Tüccar Ton Vays, Bitcoin Kapitülasyonunun Geldiğini Söyledi – İşte Zaman Çizelgesi

 Kıdemli Tüccar Ton Vays, Bitcoin Kapitülasyonunun Geldiğini Söyledi – İşte Zaman Çizelgesi

Tecrübeli tüccar Tone Vays, Bitcoin (BTC) tüccarlarının ve yatırımcılarının önümüzdeki günlerde paniğe kapılıp BTC yığınlarını satmasını beklediğini söyledi.

Yeni bir strateji oturumunda, Vays anlatır 121.000 YouTube abonesi, Bitcoin 30.000 dolarlık kilit psikolojik seviyenin üzerinde kalmaya çalışırken hem aylık hem de haftalık grafiklerin kötü göründüğüne inanıyor.

Tecrübeli tüccar, Bitcoin yatırımcılarının önümüzdeki yedi gün içinde olası bir güçlü satış olayı için kendilerini hazırlamaları gerektiğini söylüyor.

“Önümüzdeki hafta teslimiyetimizi almamız çok muhtemel. 30.000$ aralığına gidersek… Bu güzel bir satın alma fırsatı olabilir. Ancak bu satın alma fırsatının 37.000$’a geri dönmesi ve bu yaz sonunda yeni bir dip daha yapması daha olası. Sadece çok iyi görünen bir tablo değil.”

Yazma sırasında, Bitcoin son 10 ayda görülmeyen bir seviye olan 30.470 $ için el değiştiriyor.

Vays ayrıca, bir varlığın fiyat momentumuna dayalı olarak trend devamlarını ve geri dönüşleri öngören bir metrik olan momentum tersine çevirme göstergesini (MRI) yakından takip ettiğini söylüyor. MRG’ye bakan Vays, önümüzdeki üç ay boyunca düşüş momentumunun hüküm süreceğini söylüyor.

“MRI’ye göre günlük grafik bir süreliğine aşağı inecek. MRI hala yaklaşık dört ila beş gün daha olumsuzluk olduğunu söylüyor. Haftalık ölçeğin aşağı yukarı dört veya beş hafta daha fazla dezavantajı var. Aylık ölçeğin yaklaşık üç ay daha dezavantajı var. ”

Son zamanlarda Vays, BTC’nin bu yıl Kasım ayında 25.000 dolar civarında dibe vuracağını tahmin etti.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/CHIARI VFX
Yorum Yap