Kraken, BAE’de Çalışma Lisansını Güvence Altına Aldı

 Kraken, BAE’de Çalışma Lisansını Güvence Altına Aldı

Önemli Çıkarımlar

Kraken, sanal varlık platformunu Birleşik Arap Emirlikleri’nde sunmak için tam bir lisans aldı. Yerel para birimi olan BAE dirhemi ile eşleştirilmiş kripto ticaretine izin verecek. Halihazırda yüksek olan bölgede ticaretin, dirhem ticaret çiftlerinin piyasaya sürülmesinin ardından önemli ölçüde artması bekleniyor. Bu makaleyi paylaş

Kraken, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki düzenlenmiş ticaret platformunu işletmek için tam bir lisans aldı ve bölgesel merkezini Abu Dabi’de kuracak. Ayrıca, kullanıcıların hesaplarını doğrudan finanse etmelerine ve BAE’nin para birimi olan dirhemde ticaret yapmalarına izin verecek ilk kripto borsası olmaya hazırlanıyor.

Kraken için Büyük Kazanç

Kraken, kripto para birimlerinin popülaritesinin hızla arttığı bir bölge olan Orta Doğu’da önemli ölçüde genişledi.

Kraken, Abu Dabi Küresel Pazar ve Finansal Hizmetler Düzenleme Kurumu’ndan düzenleyici onay alarak Birleşik Arap Emirlikleri’nde düzenlenmiş bir ticaret platformunu işletmek için tam bir lisans aldı. içinde röportaj yapmak CNBC ile Kraken’in Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’dan sorumlu genel müdürü Curtis Ting, ABD merkezli kripto borsasının sonuç olarak Abu Dabi’de dirhem çiftleriyle sanal varlık ticareti sunabileceği operasyonlar kuracağını söyledi.

Bu, Kraken’i, Ting’in yerel nüfus için anahtar olarak vurguladığı bir şey olan Emirlik dirheminde doğrudan finansman ve ticaret sunan ilk kripto borsası yapıyor:

“Şu anda, kripto para birimi hakkında çok fazla heyecan var, ancak gerçekten ayaklarınızı ıslatabileceğiniz bir mekana sahip olmak istiyorsanız, gerçekten sadece iki seçeneğiniz var. Şu anda, belki komisyonculardan, onu primli olarak sunan bazı borsalardan kripto satın alabilir ve tutabilirsiniz – ya da sadece USD, Euro veya İngiliz Sterlini ile ilgili olarak biraz ticaret yapabilirsiniz. Bunu yerel para biriminizde gerçekten yapamazsınız.”

Birleşik Arap Emirlikleri’ndekilere yerel para birimlerine erişim sağlayarak likiditeyi ve erişimi kolaylaştırmanın önemine dikkat çekti. Orta Doğu zaten küresel olarak kripto ticaret hacminin yaklaşık %7’sini oluşturuyor; Ting, yerel para birimleri fonlama ve ticaret için kullanılabilir hale getirildiğinde bunun 10 kat artabileceğini söyledi.

Bu arada, Kraken’i cüce boyutunda bırakan Binance, geçen Aralık ayında Dubai Dünya Ticaret Merkezi Otoritesi ile bir anlaşma imzalayarak, BAE’nin diğer büyük şehri Dubai’yi küresel bir kripto merkezi yapmak için adımlar atıyor.

Açıklama: Yazma sırasında, bu parçanın yazarı BTC, ETH ve diğer birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, ancak Decentral Media, Inc. bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği veya doğruluğu konusunda herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi veya diğer finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu web sitesindeki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu web sitesindeki bilgilerin bir kısmı veya tamamı güncelliğini yitirebilir veya eksik veya yanlış olabilir veya olabilir. Eski, eksik veya yanlış bilgileri güncelleyebiliriz, ancak buna mecbur değiliz.

Bu web sitesindeki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım kararı vermemeli ve bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı veya bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına veya başka bir kalifiye finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler veya emtialar hakkında analiz veya raporlama için herhangi bir biçimde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap