Kraken gazsız NFT pazarını başlattı

 Kraken gazsız NFT pazarını başlattı

Küresel kripto para borsası Kraken, bunu yapmak için Binance ve FTX gibi borsalara katılarak, karşılıksız token (NFT) platformunun lansmanını duyurdu.

İlgili makaleye bakın: NFT Pazar Yeri Rekabeti Isınıyor

Hızlı gerçekler

Satıcılar, NFT’lerini Kraken tarafından desteklenen kripto para birimlerinde veya USD, EUR, CAD, GBP ve AUD gibi fiat para birimlerinde listeleyebilir. Kraken, yaratıcılara NFT’lerin ikincil piyasa satışlarının bir kısmını ödeyeceğini söyledi.Kripto borsası, NFT pazarında gaz ücreti talep etmeyecek ve Ethereum ve Solana dahil olmak üzere birden fazla blok zincirinden projeleri listeleyecek. fahiş miktarlar. Mart ayındaki durgun performansın ardından, aylık NFT satışları Nisan ayında 3,5 milyar ABD doları satış hacmi kaydeden 760.000’den fazla benzersiz alıcıya yükseldi, CryptoSlam verilerine göre.Kraken’in Avustralya genel müdürü Jonathon Miller, Forkast ile paylaştığı bir açıklamada, “Gelecekte, herhangi bir şeye sahip olduğunuzu kanıtlamak için NFT’leri kullanabileceksiniz ve bu alanda yenilik yapmak istediğimiz şey bu” dedi.

İlgili makaleye bakın: Kraken, MENA’da tam hizmetler sunmak için Abu Dabi’yi onaylıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap