Kraken’den Dan Held, Bitcoin (BTC) Supercycle’ın Hala Oyunda Olduğunu Söyledi – İşte Nedeni

 Kraken’den Dan Held, Bitcoin (BTC) Supercycle’ın Hala Oyunda Olduğunu Söyledi – İşte Nedeni

Kraken’in büyüme pazarlaması direktörü Dan Held, 2019’da ilk kez ortaya koyduğu Bitcoin (BTC) süper çevrim teorisinin hala geçerli olduğunu söylüyor.

Held’e göre teori, hükümetlere ve kurumlara duyulan güvensizlik gibi mükemmel bir fırtınanın, Bitcoin’in ana akım benimsenmesini teşvik edeceği ve önde gelen kripto varlığının fiyatını artıracağı fikrini geliştiriyor.

What Bitcoin Did podcast’indeki yeni bir röportajda Held, güncel olayların ve koşulların Bitcoin için mükemmel bir fırtına görevi gördüğünü söylüyor.

“Süper döngü tezinde mükemmel bir fırtınaya, 2019’dan bile daha mükemmel bir fırtınaya sahip olduğumuzu düşünüyorum. O kadar çok şey oldu ki. COVID, bence, hükümetimizin ekonomimizin ve hayatımızın çeşitli kısımlarını idare etme kabiliyetinden ve aynı zamanda düşen tüm para basımından şüphe duymamız için iyi bir sebep verdi. Bitcoin’in faydası hiç bu kadar parlak olmamıştı. Ayrıca Kanada ve dünyanın her yerinde Bitcoin’in şu anda neden değerli olduğunu tam olarak vurguladığını düşündüğüm jeopolitik mücadelelerimiz var.”

Held, hükümette güvensizliğe neden olan olayların çok kısa bir zaman diliminde gerçekleştiğini ve insanların kripto varlık elde etme olasılığını düşünmelerine yol açtığını söylüyor.

“Sanırım çok sayıda insanın bu farkındalık aşamasına girdiğini görüyoruz ve belki de ekonomideki daha fazla katalizör anları veya şokları ya da bir savaş onları, gitmeye başladıkları bir satın alma seviyesine indiriyor, tamam, düşündüm. O. Artık hazırım, kaydolmaya hazırım. Bitcoin’i denemeye hazırım.

Bitcoin almaya başlamadan önce bu aşamalara girmeleri gerekiyor ve Bitcoin’in fiyatı yükselmeye başlıyor, bu yüzden orada hazır çok sayıda insan olduğunu düşünüyorum ve bu olayların tam olarak ne olduğunu bilmediğim belirli türden olaylar var. veya anlatılar olabilir, ancak bunlar tüm bu insanları huninin bu alt aşamalarına itebilir ve bu, doğrudan fiyat hareketi, fiyatın artması anlamına gelir.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

&nbsp Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Tubioart/Chuenmanuse
Yorum Yap