Kripto Analisti, Bir Altcoin’in 10 Kat Kazanç Basabileceğini Söyledi, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) İçin Güncelleme Tahminleri

 Kripto Analisti, Bir Altcoin’in 10 Kat Kazanç Basabileceğini Söyledi, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) İçin Güncelleme Tahminleri

Yakından izlenen bir kripto stratejisti ve tüccarı, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) hakkındaki görüşünü güncellerken %900’lük bir ralli kaydedebileceğine inandığı bir altcoini açıklıyor.

Sahte kripto analisti Credible, 327.800 Twitter takipçisine Bitcoin’in başka bir ralliye başlamadan önce 38.000 dolara kadar düşmesini beklediğini söyledi.

“Direniş bölgemize karşı şimdi. [I] Yakında buradan en az 39 bin dolara bir geri çekilme beklerdim. Yine, bu, bence, tam bir geri dönüşten önce burada sadece bir temel oluşturma. BTC.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter

Yazma sırasında, Bitcoin 39.555 dolar karşılığında el değiştiriyor.

Sıradaki, Credible’ın 4.000 doların üzerine çıkmadan önce önümüzdeki birkaç ay içinde bir üçgen yapı oluşturacağını tahmin ettiği lider akıllı sözleşme platformu Ethereum.

“ETH, hakkındaki son tweetimi takiben beklendiği gibi bir nefes aldı. Bir ETH pozisyonu eklemek/veya oluşturmakla ilgileniyorsanız, spot satın alımlar için 2.500-2.800 $ arasında bir artış olacak.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter

Ethereum, yazı yazılırken 2.941 dolar değerinde.

Yatırımcının radarındaki son madeni para, stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim belirteci olan Curve (CRV)’dir.

Kripto analistine göre, alt kısım şimdiden CRV’ye girdi ve madeni paranın büyük bir ralli yapmasını bekliyor.

“Evet, bence ikisi de kazanan! CRV için 10x evet. Buradan CVX’te 10x’i çok isterim ama bu 300 dolar, bu yüzden CRV’de 10x’ten ziyade mevcut seviyelerden daha zor olacak.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Tithi Luadthong/LongQuattroSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap