Kripto Analisti, Bir Ethereum Rakip Oyma Altını Söylüyor, Cosmos (ATOM) ve Grafik (GRT) için Ralli Tahmin Ediyor

 Kripto Analisti, Bir Ethereum Rakip Oyma Altını Söylüyor, Cosmos (ATOM) ve Grafik (GRT) için Ralli Tahmin Ediyor

Yakından izlenen bir kripto stratejisti, Cosmos (ATOM) ve The Graph (GRT) için sıçramaları tahmin ederken bir Ethereum (ETH) meydan okuyucusu için potansiyel dip noktasının haritasını çıkarıyor.

Sahte analist Altcoin Sherpa, 174,500 Twitter takipçisine geliştirici odaklı blockchain Near Protocol’ün (NEAR) yerel bir dip basmaya yakın olduğunu söylüyor.

“Sanırım bu, burada 10 dolara kısa vadeli bir dip buluyor. Mevcut bir talep alanı ve bu aynı zamanda hacim profilinde bir PoC (kontrol noktası)/200 günlük EMA (üstel hareketli ortalama).

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Yazma sırasında NEAR, bu yılın başlarında bastığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.44$’dan neredeyse %50 düşüşle 10.47$’dan el değiştiriyor.

Tüccar listesindeki bir diğer kripto para, geliştiricilere birlikte çalışabilir blok zincirleri oluşturmak için araçlar sunan merkezi olmayan bir ağ olan Cosmos’un (ATOM) yerel tokenidir. Altcoin Sherpa, ATOM’un “korkunç” göründüğünü söylüyor ancak kripto paranın önemli bir destek alanına yaklaşırken bir yardım rallisi başlatmasını bekliyor.

“Söylemeye gerek yok ama çoğu alternatif berbat görünüyor ve önemli seviyeleri kaybediyor. Bunların birçoğu için yakında geçici bir sıçrama olması gerektiğini düşünüyorum, ancak BTC istikrar kazanana kadar piyasa yapısında herhangi bir değişiklik beklemiyorum.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

ATOM şu anda son 24 saatte %6’nın üzerinde düşüşle 18.17$’da.

Analistin radarındaki bir sonraki kripto para, blok zinciri verilerini endeksleyen ve düzenleyen bir platform olan The Graph (GRT). Altcoin Sherpa, GRT’nin güçlü işaretler verdiğini ve şimdi yaklaşık %30’luk bir artış başlatmak için ani direncini 0,394 dolardan çıkarması gerektiğini söylüyor.

“Bu seviyeyi değiştirirseniz, bence 0,51 dolar görürüz. Son zamanlarda bunun iyi gittiğini görmek biraz garip ama geçici bir dip var gibi görünüyor.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

GRT, yazı yazılırken 0,31 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Tithi Luadthong/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap