Kripto Analisti Bitcoin’in (BTC) Altı Haftadan Sonra Kırmızıyla Görünürde Dipte Olduğunu Söylüyor – İşte Hedef Fiyatı ve Tarihi

 Kripto Analisti Bitcoin’in (BTC) Altı Haftadan Sonra Kırmızıyla Görünürde Dipte Olduğunu Söylüyor – İşte Hedef Fiyatı ve Tarihi

Art arda altı hafta kırmızıda kaldıktan sonra, popüler bir kripto stratejisti Bitcoin (BTC) düzeltmesinin sonunun nihayet ufukta olduğunu söylüyor.

Sahte kripto analisti Kaleo anlatır 486.100 Twitter takipçisi, Bitcoin’in düşüş trendinin 30.000 dolarda biteceğine inanmadığını söyledi.

“Peki sonra ne olacak? Sizi 40.000 dolara alıştırdıkları gibi 30.000 dolara da alıştıracaklar. 50.000 dolarlık hayallere satıldığın gibi seni 40.000 dolarlık hayallere satacaklar. Muhtemelen yaklaşan bir sıçrama yaşayacağız… Kapitülasyon tüm gücüyle ortadan kalkacak. Bitcoin bir kez daha ölü ilan edilecek.”

Nisan ayının sonlarında, Bitcoin hala 40.000 doların üzerinde işlem görürken Kaleo tahmin edilen bu ayılar, en iyi dijital varlığı 28.000 dolara kadar aşağı itecek. Bir aydan fazla bir süre sonra, kripto stratejisti yol haritasının hala geçerli olduğunu söylüyor.

“Bitcoin/BTC. Bu başlıkta bolca nefret var ve yine de bir şekilde neredeyse başardık.”

Kaynak: Kaleo/Twitter

Bitcoin şu anda aşağı yönlü hedefine yakın işlem gördüğü için Kaleo, BTC’nin önümüzdeki günlerde bir dip oluşturacağını tahmin ediyor.

“Arka arkaya altı haftalık kırmızı mumumuz oldu. Bu hafta yedi numara olacak. Yedi tamamlama sayısıdır. Alt tarafı bu hafta olacak. 28.000$/29.000$ tahmin etmem gerekirse.”

Yazma sırasında, Bitcoin 31.046 dolar için el değiştiriyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/dolbiy_tatra
Yorum Yap