Kripto Analisti, Büyük Düzeltmenin Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Beklediğini Söyledi, Bir Sonraki Boğa Piyasasının Zamanlamasını Tahmin Ediyor

 Kripto Analisti, Büyük Düzeltmenin Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Beklediğini Söyledi, Bir Sonraki Boğa Piyasasının Zamanlamasını Tahmin Ediyor

Popüler bir analist, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) bir sonraki boğa döngüsü başlamadan önce keskin düzeltici hamleleri ateşlemeye hazır olduğunu söyleyerek kripto yatırımcılarına korkunç bir uyarı veriyor.

En iyi kripto stratejisti Justin Bennett, 100.400 Twitter takipçisine, tüm dijital varlıkların piyasa değerini ölçen TOTAL grafiğini yakından takip ettiğini söyledi.

Bennett’e göre, TOTAL tablosu çapraz desteğini kırmadan ve değerinin yarısından fazlasını kaybetmeden önce bu döngüde bir ralliye daha hazırlanıyor.

“[The] TOTAL (toplam kripto piyasa değeri) için beklenen düşük döngü 760 milyon dolar. Son bir yardım rallisi alamazsak daha düşük.

Çoğu, mevcut geri çekilmenin bir sonraki döngünün düşük olmasına yol açtığını düşünüyor.

Sanırım gerçekleşmeden önce son bir yardım mitingi görüyoruz. Daha önce BTC 52 bin dolar, ETH 4 bin dolar [correction]”

Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Bennett’in grafiğine bakıldığında, TOPLAM piyasa değeri, Mayıs 2023’e kadar yaklaşık 760 milyon dolar seviyesinde dibe vuracak ve bugün tüm kripto varlıklarının 1,72 trilyon dolarlık değerlemesinden %55’in üzerinde bir aşağı yönlü risk olduğunu gösteriyor.

Kripto stratejisti ayrıca öne çıkanlar Düzeltme döneminde Bitcoin ve Ethereum’un 2017’nin en yüksek seviyelerini tekrar ziyaret ettiğini görüyor.

“BTC ve ETH için döngü düşüklerine gelince, yukarıdakiler onları sırasıyla 18 bin – 20 bin dolar ve 1 bin – 1.4 bin dolar civarında tutacaktır.”

Yazma sırasında, Bitcoin 38.131 $ karşılığında el değiştirirken, Ethereum 2.817 $ değerinde.

Bir sonraki boğa döngüsünün zamanlamasına gelince, Bennett diyor Kripto piyasalarının gelecek yıl dibe vurduktan sonra uzun bir konsolidasyon aşamasından geçmesini beklediğini söyledi.

“Evet. Muhtemelen 2023’ün başlarında bir dip, ardından 10-15 ay bir taban oyma. Bu aynı zamanda Mart 2024’teki bir sonraki yarılanmadan kısa bir süre sonra başlayan bir sonraki boğa piyasasıyla da uyumlu olacak.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/local_doctor
Yorum Yap