Kripto Analisti, Ethereum (ETH) Olduğu konusunda Uyardı ‘Şimdi Ayı, Sonra Boğa’, Duran Bir Bitcoin’i (BTC) İnceliyor

 Kripto Analisti, Ethereum (ETH) Olduğu konusunda Uyardı ‘Şimdi Ayı, Sonra Boğa’, Duran Bir Bitcoin’i (BTC) İnceliyor

Önde gelen bir kripto tüccarı, Ethereum (ETH) sahiplerini ETH’nin daha da güçlenmeden önce daha da düşebileceği konusunda uyarıyor.

Bir dizi tweette Justin Bennett açıklar 100.300 Twitter takipçisine, önümüzdeki aylarda piyasa değeri olan Bitcoin (BTC) ve ETH ile önde gelen kriptolardan ne beklemeleri gerektiği.

“ETH şimdi ayı, sonra boğa.”

Kaynak: JustinBennettFX/Twitter

Tüccar grafiğinin gösterdiği gibi Bennett, ETH’nin önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerine ve ötesine geri dönmeden önce 2.500-2.700 $ aralığına düşeceğini tahmin ediyor.

Daha sonra Bennett yedeklenmiş onun kısa vadeli düşüş tezi.

“[Good morning] dostum!

Yükseliş perileri bizi bir gecede kurtarmadı, bu yüzden hala daha fazla dezavantaj arıyorum.

ETH 2.700 dolarlık bir yeniden teste niyetli görünüyor, belki daha düşük.”

Kaynak: JustinBennettFX/Twitter

Ethereum, yazı yazarken 2.947 dolardan işlem görüyor.

Kripto analisti Bitcoin’i dört gözle bekliyorum uyarır BTC’nin büyümeye devam etmeden önce 37.000-38.000 $ aralığında bir sıfırlamaya ihtiyacı olabilir.

“BTC, sıfırlamadan önce 44.500 dolara ulaşamayabilir, ancak planım aynı kalıyor.

Dün de belirtildiği gibi, bu ralli başarısız olursa 38.800 dolarlık desteğe bakın ve her ihtimale karşı 37 bin ila 38 bin dolarlık bir fitili atmayın.”

Kaynak: JustinBennettFX/Twitter

Bennett o zaman varsayar Bitcoin’in geleceği nihayetinde dijital olmayan bir varlığın hareketlerine bağlı olabilir: Nasdaq 100 Endeksi (NDX).

“Bitcoin bir yana, kripto için bir sonraki hamle Nasdaq’ın 13.000’in üzerinde tutma kabiliyetine bağlı. Bundan vazgeçersen benzerlik güçlenir.”

Kaynak: JustinBennettFX/Twitter Kaynak: JustinBennettFX/Twitter

NDX, yazı yazarken Bennett’in Bitcoin’in yükselmesi için tutması gerektiğini önerdiği fiyatın hemen üzerinde 13.507 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/bima aldisa
Yorum Yap