Kripto Analisti, Ethereum Rakibi Solana için Büyük Hedefi Açıkladı, Çığ ve Terra için Ralli Tahminleri

 Kripto Analisti, Ethereum Rakibi Solana için Büyük Hedefi Açıkladı, Çığ ve Terra için Ralli Tahminleri

Popüler bir kripto stratejisti ve Ethereum (ETH) rakibi Solana (SOL) için uzun vadeli büyük fiyat hedefini açıklarken Avalanche (AVAX) ve Terra (LUNA) için dalgalanmalar tahmin ediyor.

Sahte kripto analisti Inmortal, 152.100 Twitter takipçisine, merkezi olmayan finans ödeme ağı LUNA’nın yaklaşık 80 dolarlık desteğe saygı duyduktan sonra üç haneli rakamlara geri dönmesini beklediğini söyledi.

“LUNA tekrar göz kırpmadan önce 100 dolardan.”

Kaynak: Ölümsüz/Twitter

Yazma sırasında, LUNA 94 dolar karşılığında el değiştiriyor.

Inmortal, diğer Ethereum rakibi ve akıllı sözleşme protokolü Avalanche konusunda da yükselişte. Kripto tüccarına göre Avalanche muhtemelen LUNA’nın ayak izlerini takip edecek.

“Potansiyel yakalama oyunu.

AVAX [and] LUNA.”

Kaynak: Ölümsüz/Twitter

Solana’ya gelince, kripto stratejisti inanır akıllı sözleşme platformunun potansiyel olarak mevcut fiyatı olan 107 $’dan %830’un üzerine çıkabileceğini söyledi.

“SOL’ü 100 doların altında satın alın ve 1.000 doların üzerinde satmak oyundur.”

Bitcoin’e (BTC) bakan kripto stratejisti, BTC’nin 40.000 dolarlık kilit fiyat seviyesini geri kazandıktan sonra bu hafta ralli yapmasını beklediğini söyledi.

“Bu hafta için ana plan, haftalık açıklığın geri alınması üzerine uzun BTC.

Fiyat onu geri alamazsa, şort arayacağım. ”

Kaynak: Ölümsüz/Twitter

Inmortal’a göre, piyasa değerine göre lider kripto 40.000 doların altında işlem görürken hafta sonu Bitcoin’i açığa çıkaranlar şimdi kapana kısılmış durumda ve kayıplarını azaltmak için büyük olasılıkla BTC satın almak zorunda kalacaklar.

“Yeşil haftalar her zaman hafta sonu kapana kısılan şortlarla desteklenir.”

Bitcoin’i açığa satış yapan tüccarlar, bir borsadan BTC ödünç alır ve belirli bir fiyattan satarlar, fiyatların düşeceğini ve böylece borçlu oldukları BTC’yi daha düşük fiyatlarla geri ödeyerek kar elde edebileceklerini umarlar.

Fiyat onların önyargılarına karşı hareket ederse, borsayı geri ödemek için BTC’yi daha yüksek fiyatlardan satın almak zorunda kalırlar ve bu da ralliye yakıt katar.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Blue Planet Stüdyosu
Yorum Yap