Kripto Analisti, Ethereum Rival Terra için Kesin Düzeltme Öngörüyor, ETH ve Avalanche için Güncelleme Tahminleri

 Kripto Analisti, Ethereum Rival Terra için Kesin Düzeltme Öngörüyor, ETH ve Avalanche için Güncelleme Tahminleri

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve tüccarı, ETH ve akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) hakkındaki görüşünü güncellerken Ethereum rakibi Terra (LUNA) için keskin bir düzeltme öngörüyor.

Yeni bir strateji oturumunda, takma adlı analist Cred, LUNA’nın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 120$’ı bastıktan sonra devasa bir boğa tuzağı basmış olabileceğini söylüyor.

“Bu yapıyı sevmiyorum. Aralık ayının en yüksek kapanışından bir yapı çiziyorum ve sonra [the] haftalık [candle] üzerinde kapalı bir yol. Yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve bir sonraki haftalık düşüş onu yuttu…

Bu, yüksek menzilli başarısız bir koparma. Bunun için normal hedefiniz düşük aralıktır… Önyargınız yalnızca yüksek aralık geri alınırsa veya fiyat düşük aralığa ulaşırsa değişir.”

Kaynak: Kredi/YouTube

Cred’e göre, LUNA 60$ civarında bir miktar destek sunabilir, ancak o, aralığın alt kısmının 40$’a yakın olduğunu vurgulayarak, mevcut 80,70$’lık fiyatından %50’nin üzerinde bir aşağı yönlü potansiyele işaret ediyor.

Kripto stratejisti, önümüzdeki günlerde toparlanacağını tahmin ettiği Ethereum’u da yakından izliyor. Ancak, rallinin büyük olasılıkla kısa ömürlü olacağı konusunda uyarıyor.

“Önümüzdeki hafta hem BTC hem de ETH’nin toplanacağı bir duruma düşebilirsiniz, ancak bunlar kümelenme direncine yönelik mitingler… Bu tür kurulumlardan hoşlanmıyorum.”

Kaynak: Kredi/YouTube

Tüccarın radarındaki son madeni para Avalanche. Cred, AVAX’ın 86 doların üzerinde başarısız bir kırılma sonrasında düşüş eğiliminde göründüğünü söylese de, boğalar plakaya yükselirse piyasa yapısının hala sabitlenebileceğini belirtiyor.

“Sanırım aynı mantık, 86 dolarlık bir geri ödeme alırsanız, başka bir sahtekarlık alma olasılığınız oldukça düşük ve belki de 115 dolara doğru ya da en azından yüksek 100 dolar ya da civarlarına doğru son hamleyi gerçekleştirebilirsiniz.”

Kaynak: Kredi/YouTube

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Çerçeve Stok Video/CHIARI VFXSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap