Kripto Analisti, Ethereum Rival Terra’nın (LUNA) Dipte Olduğunu Söyledi, YAKIN ve Diğer İki Altcoin için Ralli Tahminleri

 Kripto Analisti, Ethereum Rival Terra’nın (LUNA) Dipte Olduğunu Söyledi, YAKIN ve Diğer İki Altcoin için Ralli Tahminleri

Yakından izlenen bir kripto stratejisti, Ethereum (ETH) meydan okuyucusu Terra (LUNA) için dip haritasını çıkarırken Yakın Protokol (NEAR) ve iki ek altcoin için mitingler bekliyor.

Sahte kripto analisti Altcoin Sherpa, 174.500 Twitter takipçisine, merkezi olmayan finans (DeFi) ödeme ağı Terra’nın yerel bir taban oluşturmaktan bir adım aşağıda olduğunu söylüyor.

“LUNA: Bunun hala destek olarak kalması için 200 günlük üstel hareketli ortalamaya yeterince yakın, ancak bu alan zaten birkaç kez test edildi. Bunun belki dibe inmesi için 60 doların üzerine bir artış görmek sorun olmaz.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Yazma sırasında, Terra’nın değeri 82.60 dolar.

Sırada, Altcoin Sherpa’nın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.44 $’dan neredeyse %40’lık bir düzeltmenin ardından bir rahatlama rallisini ateşlemeye hazır olduğuna inandığı başka bir Ethereum rakibi NEAR var.

“200 günlük üstel hareketli ortalama + 786 Fibonacci seviyesi göz önüne alındığında, bu alanın minimumda kısa vadeli bir sıçrama için hala iyi olduğunu düşünüyorum. Bununla birlikte, bunun kişisel olarak bu alanda tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırmasını beklemiyorum.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

NEAR şu anda son 24 saatte %5’in üzerinde bir artışla 12.33$’dan el değiştiriyor.

Tüccar listesindeki bir diğer altcoin, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş tokenize yeni başlayanlar için merkezi olmayan bir finans ve risk sermayesi fonu olan DAO Maker platformunun yönetişim belirteci olan DAO Maker (DAO).

Altcoin Sherpa’ya göre, DAO’nun şu anki fiyatı olan 3,28 dolardan %20’nin üzerinde bir artış görüyor.

“Bence bu, şu anda daha iyi görünen altcoin tablolarından biri. [The] 200 günlük üstel hareketli ortalama direnç olarak hareket edebilir, ancak bu, piyasadaki düşüşe rağmen son birkaç haftada oldukça iyi bir şekilde devam etti. Sanırım 4 dolar yakında geliyor.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Analistin radarındaki son madeni para, takas edilemez token (NFT) pazarı LookRare’dir (LOOKS). Altcoin Sherpa, LOOKS’un yükseliş momentumunu sürdürmek için acil direncini alması gerektiğini söyledi.

“LOOKS hala hareket ediyor. 1,40 dolardan ekledim ama keşke daha fazlasını ekleseydim. 786’nın birleşmesini beğendim [Fibonacci level] + İOS [point of contro] tüm fiyat geçmişinin Yine de 2.20 doları kırmak gerekiyor.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Yazma sırasında, LOOKS geçen gün %11’in üzerinde düşüşle 1.58 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

&nbsp Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Fotomay/HilaryDesignSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap