Kripto Analisti, Ethereum’un Güç Gösterdiğini Söyledi, En İyi ETH Rakipleri İçin Tahminleri Güncelledi

 Kripto Analisti, Ethereum’un Güç Gösterdiğini Söyledi, En İyi ETH Rakipleri İçin Tahminleri Güncelledi

Piyasalar haftaya sert bir başlangıçtan sonra toparlanmaya çalışırken, popüler bir kripto analisti çizelgeleri inceliyor.

Altcoin Sherpa olarak bilinen takma adlı analist anlatır Önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) olan 175.400 takipçisi şimdiden 2.100 $ aralığında Ocak ayının en düşük seviyelerine geriledi.

“Ethereum için ilginç gözlem, Ocak ayının en düşük seviyesinde olması; BTC olan bir şey [Bitcoin] çoktan kırıldı.

BTC, Mayıs ayının en düşük seviyelerine daha yakınken, ETH/USD hala bu seviyelerin oldukça üzerinde. Yeterli güç…”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Ethereum, gün içinde %4,19 artışla ve 2.371$’dan işlem görerek Pazartesi günkü en düşük seviyesinden toparlandı.

Takma adlı tüccar daha sonra zincirler arası birlikte çalışabilirlik protokolü Polkadot’a (DOT) bakar. ayar giriş seviyesi olarak 6 doların altı bir hedef.

“Bu seviye kaybolursa 6 dolar geliyor. En azından uzun, iyi bir kafa derisi gibi görünüyor. ”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Polkadot bir hafta önce 16 doların üzerinde işlem görüyordu, ancak biraz toparlanmadan önce 11 doların altına düştü. DOT şu anda son 24 saatte %4.92 artışla 11.57$ fiyatla.

Grafik gurusu daha sonra katman 1 akıllı sözleşme platformu Avalanche’a (AVAX) geçiyor ve bu da 5 Mayıs’ta 68 doların üzerindeyken birkaç gün sonra 42 doların altına büyük bir fiyat düşüşü gördü. Altcoin Şerpası bakmak şimdi girmek için.

“İyi bir satın alma alanı gibi görünüyor. 1W eski tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşıldı.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Çığ, gün içinde %11,62 artışla toplanıyor ve 45,43 dolara el değiştiriyor.

Sonraki Altcoin Sherpa düşünür Ölçeklenebilirlik ve birlikte çalışabilirlik ekosistemi Cosmos (ATOM), Bitcoin (BTC) de dalgalanırsa, 10 dolar seviyesinde teslim olan kripto varlığına odaklanıyor.

“BTC başka bir düşüş yaşarsa, önümüzdeki haftalarda 10 doların altına düşmek mümkün görünüyor, ancak bu alan biraz destek sağlamalı.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Cosmos aynı zamanda çirkin bir fiyat hareketi haftasından da kurtuluyor, yeşilde %12.64 ve 13.74$ fiyatla, ancak yine de yedi günlük 20$’ın üzerindeki zirvesinden oldukça düşük.

Analist tweet fırtınasını şu şekilde tamamlıyor: vurgulama Bitcoin’in mevcut destek aralığı olarak 30.000 ila 35.000 dolar.

“Bu şimdilik bir destek alanı olmaya devam ediyor, bazı teklifleri doldurmaya başlıyorum. Henüz dipte olduğunu varsaymak için makro ile ilgili çok fazla belirsizlik var.

bir [technical analysis] tek başına, bir sonraki seviye yaklaşık 23.000 $ ve ardından hacim profiline göre 20.000 $ olacaktır.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

BTC geçen hafta boyunca yaklaşık %25 kaybetti, 40.000 dolardan vazgeçti ve çizgiyi 30.269 dolarda zar zor tuttu.

Yazma sırasında, Bitcoin son 24 saatte %3,82 arttı ve 31,111 $ değerinde.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/NotjungCG/Sensvector
Yorum Yap