Kripto Analisti Jason Pizzino’ya Göre Bitcoin (BTC) Mevcut Fiyattan 25 Kat Patlayabilir

 Kripto Analisti Jason Pizzino’ya Göre Bitcoin (BTC) Mevcut Fiyattan 25 Kat Patlayabilir

Kripto analisti ve tüccarı Jason Pizzino, Bitcoin’in (BTC) zaman içinde yedi haneli bir fiyata ulaşabileceği konusunda iyimser.

Yeni bir video güncellemesinde, Pizzino anlatır 263.000 YouTube abonesi, Bitcoin’in yaklaşık 25 kat artması ve 1.000.000 $’lık bir fiyata ulaşmasının “sorunun çok da uzak olmadığını” söyledi.

“25x biraz zorlanmış gibi görünebilir. Ancak Aralık 2018’den 2021’deki mevcut zirveye kadar görebildiğimiz gibi, temelde 22 kat geri dönüş oldu. Yani burada %2,100. Yani mesele çok uzak değil. Ama insanların beklediğinden çok daha fazla zaman alacağını düşünüyorum.”

Analist ve tüccar, Bitcoin’in 1.000.000 dolarlık bir fiyata ulaşması için amiral gemisi kripto varlığının hisse senetleriyle olan bağını koparmak gibi zorlukların üstesinden gelmesi gerektiğini söylüyor. Pizzino’ya göre, Bitcoin, Nasdaq hisse senedi endeksi ile yüksek oranda ilişkilidir.

“Aşmamız gereken bazı zorluklar Nasdaq’tan ayrılmak…

Sorun, Nasdaq’ın kendisinde, Nasdaq’ta daha fazla olumsuzluk içinde olabileceğimiz için yatıyor, bu da Bitcoin ve Ethereum’da ve tabii ki kripto para birimlerinde daha fazla olumsuzluk anlamına geliyor.”

Pizzino, hisse senetlerinden ayrılmanın yanı sıra, Bitcoin’in merkez bankalarının şu anda savaştığı bir enflasyon artışının ortasında fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyelerine yakın olan altın gibi ticaret yapması gerektiğini söylüyor.

“Bitcoin’in teknolojiden ayrılması gerekiyor. Teknoloji sektöründen ayrılması ve bir dünya rezerv varlığı haline gelmesi için altınla daha uyumlu hale gelmesi gerekiyor…

Ethereum ve diğer kripto para birimleri ile birlikte Nasdaq ile çok ilişkilidir. Ve altına doğru daha fazla hareket etmesi gerekiyor. Ve bu, Fed faiz oranlarını sıkılaştırırken ve borsanın geri kalanı düşmeye başlarken altının piyasa hareketlerinden kaynaklanıyor.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/şanslı vectorstudio
Yorum Yap