Kripto Analisti Michaël van de Poppe, Fiyat Düşüşlerinden Önce Nihai Destekte Bitcoin (BTC) Diyor

 Kripto Analisti Michaël van de Poppe, Fiyat Düşüşlerinden Önce Nihai Destekte Bitcoin (BTC) Diyor

Kripto analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin’in (BTC) 30.000 doların altına düşmeden önce son bir destek seviyesine yaklaştığını söylüyor.

Yeni bir videoda, Van de Poppe anlatır 165.000 YouTube abonesi, amiral gemisi kripto varlığının fiyatının 38.000 doların altına düşmesi durumunda daha da düşebileceğini söyledi.

“Buna sesleniyorum [$38,000] son destek seviyesi. Bu bölgeyi kaybedersek, uzun tetikler vurulacak ve bu nedenle fiyat daha da düşmeye başlayacak. O zaman, daha yüksek zaman dilimlerinde bir yükseliş ayrımı yapmak ve bunun aşağı doğru düşmesini sağlamak için muhtemelen en düşük seviyeleri 32.000 $ ‘a, hatta belki 29.000 $’ a doğru süpüreceğiz. Şu anda menzile geri dönüyoruz. Şu anda bu düşük seviyelerin test edilmesini beklemeden önce bu son destek seviyesiyle karşı karşıyayız.

Bu son destek seviyesine girerken, en azından kısa vadeli bir sıçrama beklenebilir… Az önce bazı seviyeleri yeniden test ediyorduk. Şansımız, yeşil bölgeyi tekrar test edeceğiz ve en azından bazı uzunlara sahip olmayı hedefleyebilirsiniz, bu da, düşükleri tekrar test edersek, gerçek düzeltmenin ne kadar derinde kalacağına bağlı olarak size %8 ila %10 civarında kazandırabilir. ”

ABD dolarının fiyat hareketinin Bitcoin’i nasıl etkileyebileceği konusunda analist, ABD Dolar Endeksi’ndeki bir tersine dönüşün BTC için yükseliş olabileceğini söylüyor.

“Kasım 2018’den Mayıs 2019’a kadar olan dönem, dolar yana doğru hareket ediyor ve o dönemde ne olduğunu biliyorsanız, Bitcoin 3.000 dolardan 14.000 dolara koşuyor, bu yüzden bu çeşitli farklılığı yaratacaksak, dolar ve bu aralığa geri döneceksek, ciddi bir ivme görme şansımız olduğunu düşünüyorum.”

Yazma sırasında, Bitcoin 41.149.72 dolardan işlem görüyor.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/vvaldmann/Konstantin Faraktinov
Yorum Yap