Kripto Analisti Michaël van de Poppe, Yaklaşan Bitcoin (BTC) Patlamasını Tahmin Ediyor

 Kripto Analisti Michaël van de Poppe, Yaklaşan Bitcoin (BTC) Patlamasını Tahmin Ediyor

Popüler kripto tüccarı Michaël van de Poppe, yakın vadede yukarı yönlü büyük bir itici hareket yapmak için Bitcoin (BTC) üzerine bahse girdiğini söyledi.

kripto stratejisti anlatır 589.200 Twitter takipçisi, BTC’nin önemli bir dalgalanmayı körüklemek için 40.300 doları aşması gerektiğini söyledi.

“Bitcoin dar bir oyun alanına giriyor ve büyük bir dürtü hareketine hazır.

Yukarı tarafa bahse girerim, çünkü [US Dollar Index] da biraz zayıflık gösteriyor.

Kırılması gereken kritik seviye: Önce 40.300 – 40.600 dolar.”

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

Yeni bir videoda, Van de Poppe ana hatlar neden şimdi yükseliş eğiliminde.

“Bitcoin’in fiyat hareketine baktığımızda, tutmamız gereken net bir seviye olduğunu görebiliyoruz, bu da 39 bin dolar seviyesi… Burada gördüğümüz şey, en düşük seviyeyi süpürdüğümüz, 39 bin doları geri kazandığımız. Burada güzel bir yeniden test, desteği teyit ediyor ve oradan da 40.3 bin dolara kadar hızla ilerliyoruz ki bu çok önemli bir kırılma noktasıdır ve şimdi sadece konsolide ediyoruz.

Bu, çıkmamız gereken veya en azından oyun sahasının gerçek seviyesinin gerçekten daraldığı anlamına geliyor… Bu da demek oluyor ki, bu yapıda bir kırılma olacaksa, itici bir hareket olacak… Yukarı yönde, kritik seviye 40,3 bin dolar, aşağı yönde ise 38.5 bin dolar ve 38 bin dolar. Bu seviyeler test edildi, bu yüzden oraya tekrar ulaşır ve onları aşarsak, piyasaların net yönünde önemli bir itici hareket yapmamız çok muhtemel.”

Bitcoin bugün 39.000 doların altına düşerek şu anda 38.948 dolardan işlem görüyor, Van de Poppe tekrar Twitter’a gitti. destek onun argümanı.

“Oyun alanı hala duruyor.

Gerçek aşağı doğru ivme büyük olasılıkla 38 bin dolar kaybolduğunda gerçekleşecek.

O zamana kadar Bitcoin’de pek bir şey olmuyor.”

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

Van de Poppe de inceler sendeleyen video paylaşım blok zinciri ve potansiyel YouTube rakibi Verasity (VRA), son 24 saatte %10 ve geçen aya göre %45 düştü.

“Görünüşe göre VRA, bu aşağı doğru dev düşüşle düzeltmenin dibine vurdu. Destek seviyesi burada test edilmemişti. Düzeltmeyi bitirme ihtimalimiz artıyor.”

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

Verasity, yazı yazılırken 0.015$’dan işlem görüyor.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/zeber/PurpleRenderSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap