Kripto Analisti Nicholas Merten, Bitcoin 40.000 Doların Altına Düşmesine Rağmen Boğalar Hala Kontrolde – İşte Nedeni

 Kripto Analisti Nicholas Merten, Bitcoin 40.000 Doların Altına Düşmesine Rağmen Boğalar Hala Kontrolde – İşte Nedeni

Popüler bir kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) gelecek yıl içinde şaşırtıcı yeni zirvelere ulaşacağını söylüyor.

Yeni bir YouTube güncellemesinde DataDash, Nicholas Merten’i ağırlıyor anlatır 515.000 abonesi, son dalgalanmalara rağmen boğaların hala kripto piyasalarının kontrolünde olduğunu söyledi.

“Elbette, piyasa günün sonunda heyecan verici değil, en azından şu anda. Ancak birikimin oluşmaya başlaması, bir trendin oluşmaya başlaması asla heyecan verici değildir. Burada anlaşılması gereken önemli bir şey…

Yükselene kadar Bitcoin satın almak için beklemek istiyorsanız, misafirim olun. Bu tamamen iyi. Şimdi Bitcoin almak isteyip istemediğiniz konusunda sizi üzmeyeceğim. Buradaki amacım bu değil. Odaklanmak istediğim şey, özellikle kredinin döngüleri yukarı ve aşağı yönlendirdiği bu döngüde veya boğa piyasasında zaman aldığı önemli bir gerçektir. Bunun zaman alacağını anlamamız gerekiyor.”

Merten, 2021 baharının sonlarında ve yazının başlarında, Bitcoin’in daha yüksek toparlanmaya başladığı zaman olduğunu ve o zamandan beri daha yüksek dipler ve daha yüksek zirveler oluşturduğunu ve bunun, işler ne kadar sallantılı görünürse görünsün boğaların hala sorumlu olduğunu gösterdiğine inandığını söylüyor.

Boğalar hala kontrol altındayken Merten, önümüzdeki yıl 150.000 ila 200.000 dolar arasında bir fiyat hedefiyle Bitcoin için devam eden bir yükseliş durumu yapıyor.

Kaynak: DataDash/YouTube

Bitcoin, yazı yazılırken 39.284 dolardan işlem görüyor.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Warm_Tail/Sensvector
Yorum Yap